Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Lányom most lesz 2 éves.

Kb 1 hónapja nappal nem hajlandó elviselni a pelust. Ha adok rá, 2 perc és leveszi. Ha a pelusra adok ruhát is levetkőzik.


1 hét alatt elértük azt, hogy ha meztelen itthon, elmegy a bilire szó nélkül. Nem volt egyáltalan úgy baleset.


Ha kisbugyit vagy rövidnadrágot adok rá, abba bepisil.

Ezen még nem is akadtam fenn, kb 2 hónapig a fiammal is így voltunk.


Szoval 3 hete minimum szobatiszta meztelenül.

Ám 3.napja visszaesett.

Nem megy el a bilire, elbújik, összepisil mindent.

Ha elviszem én a bilire nem csinál semmit, majd 2 perc és lepisili at ágyat/szőnyeget/ bármit.


Ha visszaadom rá a pelust, tépi le magáról, sír míg le nem veszem


Miért esett vissza?


(A nemérett meg még rá, ne kínozzam és hasonló kommentekkel kíméljetek, köszi)


2023. júl. 17. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Hiába nem akarsz vele szembesülni, de az utolsó mondatoddal meg is válaszoltad magadnak a kérdést.

Kicsit jegelni kellene a dolgot, hogy ne érje rossz élmény, mert utána sokkal nehezebb lesz!

2023. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%

Az nem szobatisztasag, ha ruhaban bepisil.

Nem erett ra, kisfiad se volt az anno, ha ez 2 honapig ment, ezert van “visszaeses” es meg lesz is.

De ha van kedve, akkor persze hagyd, hogy bilizzen, de add vissza ra a pelenkat.

Hisztizni fog, mert ez a dackorszak resze, ezen az en kisfiam is atment, de nem hagyhattam, hogy osszepisiljen mindent evekig..

Mert 1,5 evesen kezdodott ez a pelenka-letepos korszak, de szobatiszta csak a 3. szulinapja elott 1 honappal lett.

Akkor viszont szinte egyik naprol a masikra, minimalis balesetekkel.

2023. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem hiszem, hogy kínoznád, erőltetésnek se tűnik, viszont ez nem szobatisztaság, hogy csak meztelenül megy el bilire, és ha már vmi ruha van rajta, akkor nem. Valahogy muszáj lesz visszaadni rá a pelenkát, mert az nem megy, hogy mindent összepisil stb. Próbálj nagyobb méretet, más márkát. Értem, hogy neked ez visszalépésnek tűnhet, de a későbbi egészséges ürítéshez (és ahhoz való viszonyhoz) kell, hogy most türelmes legyél és kövesd a kislányod jelzéseit.
2023. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!