Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Meddig tartott a "kakilni...

Meddig tartott a "kakilni csak pelenkába" korszak nálatok?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy a kicsid már szobatiszta olyan értelemben, hogy vissza tudja tartani a kakit, pisit, de ha kakilnia kell, akkor be kell pelenkázni, hogy abba csinálja, különben nem hajlandó kakilni?

2023. aug. 30. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálhnk egyikkel sem volt ilyen


Barátnőméknél 5 éves korig

2023. aug. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


[link]

2023. aug. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt ilyen.3 gyerekem van.Mi bilizni sem biliztünk,hanem lépcsős wc ülőke volt,azt tudták is egyedül használni.3 évesen kerültek oviba,addigra mindenki magától szobatiszta lett.
2023. aug. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2,5 éves korától máshoz nem kell neki pelenka, estére sem és még bepisiles sem fordult elő. Viszont pelusba kakil, mindenféle probalkozasunk mellett is, decemberben lesz 4 éves.
2023. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 éves koráig. Nem csináltam belőle ügyet. Otthon esténként elintézte,az oviban nem is tudták.
2023. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%
1 délutánt végigszenvedtünk, aztán belátta, hogy csak magával bszik ki
2023. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Az én lányom már 30 éves, de vele is ez volt 3 éves korában. Szólt, hogy "Anya, kakilni kell", akkor rá kellett kötni a Liberót és előttem állva beletojt.


Kb. fél évig tartott ez, aztán egyszer nagyon kellett kakilnia, és ahogy beraktam a pelenkát a feneke alá már elkezdtek jönni kifelé a kolbászok, és ettől megtört a jég és használta a bilit.

2023. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk mázlink volt, csak 2 hónapig kb. De mire annak vége volt pont 3,5 éves volt. Tehát 3,5 éves korára lett szobatiszta (épp akkor kezdte az ovit) viszont azóta soha egy baleset sem volt. :)
2023. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!