Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogy tudnám segíteni?

Hogy tudnám segíteni?

Figyelt kérdés

Próbálkozunk a szobatisztasággal..2 éves mult a fiam de semmi esetre sem pisil a bilibe inkább vesz fel pelust..nagy nehezen néha ráül de nincs produkció.

Várjak még?vagy mivel tudnám segíteni?ha nincs rajta pelus nem érdekli pisil minden felé



2023. aug. 30. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem érett rá szegény. Hagynám az ő tempójában menni a dolgokat. Semmire nem lesz jó, ha kellemetlen élménye lesz abból, ha rá van erőltetve.
2023. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem érett meg rá.

Ez egy idegrendszeri érési folyamat.

Ha fejre állsz sem tudsz mit csinálni, mig nem érik meg rám

2023. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam be is durcult, azért sem ült rá, pedig már érett volt. Egyszer próbáltam erőből rátenni, visítva üvöltött.

Az óvoda első napján alsógatyában vittem be. Szobatisztán jött haza. Úgy, hogy előtte soha, de soha, egyszer sem produkált semmit se bilibe, se vécébe. Azóta se volt még csak baleset sem.

A következő gyerekemnél nem fogok ezen parázni, az biztos.

2023. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azzal tudsz segíteni, hogy visszaadod a pelenkát, és nem erőltetsz olyat, amire nem érett meg.
2023. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!énis így gondolom,hogy még várjunk
2023. aug. 30. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!