Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hirtelen nem a bilibe kakil,...

Hirtelen nem a bilibe kakil, hanem a pelusba? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Természetesen nem várok olyan dolgokat egy babától, mint egy felnőttől. Már fél éve bilizik, nagyon élvezte az ücsörgést rajta. Mindig ha ráraktam a bilire pisilt, ha kellett, akkor kakilt is. Most abszolút semmi. Betudhatom annak, hogy jön a foga és esetleg ez zavart be a rendszerbe? Igazából nem vagyok kétségbe esve, semmi gond ezzel csak arra vagyok kíváncsi, hogy mi okozhatta a változást. Előre köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 17. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Családban véleltenül ne volt változás amit megérezhetett? (költözés étrend változtatás)stb. De szerintem a foga is bezavarhat a dologba.
2012. jún. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Szól előre ha kakilnia pisilnie kell?
2012. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Megijedhetett valamitől a bilin ülve. Esetleg felborult az emésztése valamilyen ételtől, és megváltozott az idő, amikor kakilni szokott. Próbáld meg mesével, játékkal rávenni, hogy újra bilire üljön, és ne hagyd magára!
2012. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!