Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 14 hós a kislányom.2 hete...

14 hós a kislányom.2 hete pisilünk bilibe. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Egész nap pelusba van, de ha ráültetem a bilire, szinte mindig pisil, kétszer már kakilt is. Naponta egyszer, kétszer belepisil. Szeret ott ülni, nem kell neki játék sem. Ráül, szinte egyszerre pisil is, de ha fel akar kelni akkor felkelünk. Lehet ebből szobatisztaság? Ha igen hogyan tovább?

2013. jan. 29. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Neked jobb lenne a wc-t használnod.
2013. jan. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nehez ez. Az en kisfiam nemreg mult 2 eves. Most kezdte el tudatosan hasznalni a bilit. Ma 2x pisilt a szonyegre akkor mar eleg erosen utaltam arra, hogy bilizzen mert nem orulok az elaztatott szonyegnek...az en tapasztalataimbol kiindulva (mert nem vagyok bezzeg anya) 14 honaposan meg nagyon kicsike a Lanykad. Lehet azert is pisil, mert lekerul rola a pelus es a hidegebb levego meginditja a dolgokat. Az ugyan igaz, hogy a kislanyok sokmindent elobb csinalnak mint a fiucskak. En azt tennem a helyedben, hogy reggel levenni a pelust es bilizni minden 15 percben. Ha produkal, megdicserni. Mikor megszokta, hogy reggel x ideig nincs rajta pelus akkor lehet kitolni a idot. S latod merre megy a dolog. Ha bepisil tobbszor akkor hagyd meg a dolgot. Kicsike meg. En igy tettem.
2013. jan. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Igaza van az első válaszolónak! Te jobb ha a wc-be pisilsz. :D :D
2013. jan. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Az eső válaszoló a számból vette ki a szót :-DDDDDD
2013. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szofi2009 ***** válasza:
0%

milyen sok rosszindulatu ,irigy válaszolo van. miért ne lehetne ez kezdete valaminek ,de ha nem is az mért kell kétségbevonni a kérdezö szavahihetöségét?????

Sok sikert kivánok a folytatáshoz! Az én fiam is korán kezdte sokszor kb 50 % ban ugy ébredt hogy teljesen száraz volt a pelus már ugy egy éves kora körül és rögtön betettem a kádba ahol pisilt automatilusan.

Ez még nem volt tudatos de biztos sokat segitett a késöbbiekben. ugyhogy sok odafigyeléssel szerintem lehet eredményt elérni ha a gyerek is érett rá.

Amugy jo ötletet adtak a hitetlenkedök, mutasd meg neki hogy a mama is oda pisil elöbb v. utobb utánozni fog.

2013. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!