Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Visszaadjam rá éjjelre a...

Visszaadjam rá éjjelre a pelust? Vagy ez csak átmeneti visszaesés?

Figyelt kérdés
bő két hete éjjelre is szobatiszta 2 és fél éves kisfiam, ezért pár napja már kisgatyában alszik. az éjjel viszont kétszer is bepisilt. ez valami szándékos dac? vagy megfázott volna? pusztán kényelemből nem adnám vissza rá, de azt se akarom, hogy ettől fázzon fel, mert nem szólt egyszer sem, h bepisilt :-( meg így aludni sem tud senki nyugodtan, nagyon nehezen alszik vissza ágyneműcsere után :-(
2013. jún. 4. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem dac. Még az ágytiszta gyerekekkel is előfordul akár évekig is, hogy olykor-olykor bepisilnek, mert még nem tökéletes ennek a szabályozása, főleg nem öntudatlanul. Attól, hogy ma bepisilt, nem dől össze a világ, ne add rá vissza a pelust. Ha egy hétig minden nap ez történik, akkor esetleg elgondolkodhatsz rajta, de ilyen kisebb, elszigetelt balesetekre még sokáig fel kell készülnötök.
2013. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszeri eset volt? Még a 4 évesen is becsurgatott néha, amikor nagyon fáradt volt, sokáig aludt és éjjel sok volt a folyadék. Nekem kellett volna rá figyelni, hogy 7 után ne igyon sokat.

Ha mindennapos lesz ez az eset, akkor add vissza a pelust éjjelre, én papírbugyinak neveztem el az UP&GO-t, hogy ne pelenkának vegye a gyerek :)

De balesetek előfordulnak, semmi köze a dachoz, emiatt ne büntesd. Sőt megkockáztatom, hogy még nagyon korai az ágytisztaság, hiszen 3 éves sincs.

2013. jún. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!