Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szobatisztasághoz adnátok jó...

Szobatisztasághoz adnátok jó ötleteket?

Figyelt kérdés
A fiam szeptemberben lesz 3.Pénteken kezdtük a bilizést.Szépen haladunik el is mondhatom,mert kicsi hibaszázalékkal magától kakál és pisil bilibe.Most jó idő van és csak kis póló van rajta.De ha nadrág kell majd,akkor azt is le fogja húzni?Vagy rögtön úgy tanítsam,hogy azzal együtt tanulja meg?És mit csináljak ha megyünk boltba.Mert nem akarom akkor pelenkával hátráltatni,de akkor az utcán pisilés macerás(kézmosás,ha kaka jön stb...)
2013. jún. 10. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Az enyém is annyi idős mint a te fiad. Mi tavaly tavasszal kezdtük. Amikor nem volt rajta gatya, akkor ment. Aztán eljött a szeptember és "kezdhettem előröl", mert azt hitte pelus van rajta és olyankor bepisilt. Kb. két hét volt megértenie, hogy a nadrág és bugyi az nem pelenka. Szóval sztem egyből nadrággal együtt tanítsad.


Amúgy meg, korlátoztam az italfogyasztását, amig nem váltak biztosabbá a dolgok. Pl. indulás előtt nem adok, ha mégis a bolt környékén keresünk egy jóképű bokrot. Hamar belejönnek szerintem.

2013. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!