Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan legyen szobatiszta?

Hogyan legyen szobatiszta?

Figyelt kérdés
15hós kislányom nem viseli el magán a pelust. Próbálom biliztetni. sikít ha a közelébe viszem. bele nem pisil se nem kakil. magamellé veszi és úgy leguggol. hogyan tudnám rávenni? Előre is köszi a segítséget!!!

2013. jún. 17. 20:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok! Teszem hozzá éjszaka nem pisil be reggel ha felkel utána pár perc a pisi aztán óra fél óra a kaka. Ha kakál szól de már mikor elkezdi. Aztán nem lehet felpiszkálni mert abba hagyja és csak hisztizik. Egyébként nagyon jól meg lehet vele értetni mindent... de ez nem megy.
2013. jún. 17. 20:31
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. jún. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

próbáld meg wc-re szoktatni ha a bili nem megy

szűkítő + fellépő

2013. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jún. 18. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Az már szuper, ha megvan a kb ritmusa. Van állandó hely is, ahova szeret leguggolni pisilni/kakilni? Esetleg megpróbálhatod a zuhanyba/kádba állítani pisiléskor, vagy ha hagyja és elbírod, akkor te magad fogd meg a mosdó, wc fölé amolyan guggolós pózban ( [link] ).

Próbálj meg nem görcsölni rajta és nem dühöngeni, ha odapisil a padlóra, hiszen csak feltörlöd és kész.


Lányom is 15 hónapos, 2 hónapos kora óta pisil, kakil kézből, azaz pelenkát főleg csak biztosítéknak használtam vele, most már egyáltalán nem adok rá. Nem mondom hogy nincsenek balesetek, mert nem mindig vagyok elég figyelmes, de szerintem szuper dolog.

2013. jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam problémát csinálni belőle. meg szoktam vele beszélni. Mi sem hordunk pelust. csak ha megyünk valahová hosszabb utra. Amugy nem is viseli e l magán. köszi a tanácsot!
2013. jún. 23. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!