Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mikor lesz szobatiszta déli...

Mikor lesz szobatiszta déli alvásnál is? Mennyi idő volt nektek a nappali után?

Figyelt kérdés
Napközben kb 2 hónapja szobatiszta a 2 év 7 hónapos kisfiam, de a déli alvásnál mindig van pisi. Mennyi idő múlva nem volt baleset délben sem nálatok?
2013. jún. 19. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:

1 hete lett szobatiszta a fiúnk napközben és már nincs rajta a délutáni alvásnál pelenka.

Csak éjszakára.

Tehát nálunk a nappali szobatisztaság együtt jött a délutáni alváskori ágytisztasággal.:)

2013. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mielőtt leteszed aludni,pisiltesd meg. nekünk is mikor már nappal nem volt rajta pelus, a déli alváshoz sem adtam rá,megpisiltettem közvetlenül alvás előtt,és még tettem alá pisi ellen lepedőt.
2013. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gyerekfüggő!

A lányom csak 3éves kora után lett szobatiszta,de akkor 2hét leforgása alatt nappalra és éjjelre is!:)

2013. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Természetesen közvetlenül alvás előtt pisil, és csak pár kortyot iszik már fekvés előtt, de mégis mindig pisi van. :(
2013. jún. 19. 16:52
 5/5 anonim válasza:

Ez akár egy örökletes 'betegség' is lehet mi 3man vagyunk testvérek 2en ezt átéltük... csak mi ezt éjszakánként..

annyira mélyen alszik hogy nem veszi észre...

öcsém egészen 8éves korág,én pedig 11éves koromig(míg meg nem jött a menstruálióm) ebbe szenvedtünk és sajnos nem lehetett kezelni.

2013. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!