Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Vissza tegyem a pelust vagy ne?

Vissza tegyem a pelust vagy ne?

Figyelt kérdés

A múlthéten levettük ebbe a melegbe a pelust és olyan szépen pisilt meg kakilt a bigyóba most meg vissza kéri a pelenkát.

Szerintetek vissza adjam rá a pelenkát?

Előre is köszönöm a válaszokat!!!!!!!!!


2013. jún. 26. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

És a bigyó micsoda?

2013. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha egy gyerek szobatiszta, akkor nem kell rá a pelenka, akkor sem, ha nincs jó idő.

Az csak egy dolog, hogy kéri. Ha nem kell, akkor nem kell. És ezt el kell neki magyarázni. Az enyém is szokta kérni, de nem adom rá, mert tudom, hogy nincs rá szüksége.

Neki már csak éjszakára kell, nappalra balesetek nélkül szobatiszta. Csak néha rájön még, hogy neki kell. De én nem adom rá.

2013. jún. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy haladtok? Vissza adtad a pelust vagy nem?

Nálunk más a helyzet,mert két napig minden szuper volt,magától ült rá a bilire,amikor elaludt pelus nélkül sem pisilt be,a 3. napon sajnos nem volt társ,és mindenhova oda pisilt,kakált,a negyedik napon megint,az 5. naptól megint van pelenka,amit ha akar levehet,de akkor kérem,hogy üljön bilire vagy wc-re... Meg persze magyarázok Neki...

2013. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem ne erőltesd, ha pelust akar, akkor rakd vissza rá a pelust, amúgy meg szép fokozatosan szoktasd rá a bilire (ha a bigyó ezt akarja jelenteni XD)
2013. júl. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bigyó = bili



Hogy álltok Kedves Kérdező?

2013. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!