Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Most hogyan tovább? Itthon...

Most hogyan tovább? Itthon ráadjam a pelenkát vagy ne? A hét elején két napig ügyesen pisilt a lányom önállóan is a bilibe, nap 1 "balesete" volt.

Figyelt kérdés
Harmad és negyed nap viszont már tojt az egészre.. Gondoltam,vissza adom a pelenkát... Tegnap este fürdés előtt valamivel levettük a pelust,ügyesen kísért a wc-hez,pisilt. Most nem rég pelenka cserére készültem,de mielőtt a pelust a kezembe vehettem volna,lepattant az ágyról,ment bilizni... Azóta míg volt a hólyagjában azzal szórakozott,hogy hozta a bilit,pisilt valamicskét és mehettünk nunit törölni,majd vissza ült a bilire,megint pisilt egy keveset... Tehát szemmel láthatóan érett hogy levegyük,de mit csináljak,ha így hagyom,megint rá jön a "dilihopp" és megint mindenhova pisil? Akkor ráadjam megint,vagy ne? Mindig nem tudok a nyomában lenni,mert van még rajta kívül két nagyobb és egy még anyatejes pici is... Teljesen tanácstalan vagyok!

2013. jún. 29. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem adnám vissza.

Ha érett rá, akkor nem kell pelenka.

Csak beszélgetni kell vele a témáról, hogy ne felejtsen el szólni, mikor kell neki vagy üljön rá a bilire, mikor úgy érzi és nehogy bepisiljen.

Az első időszakban belefér, ha van még baleset, de ha érett rá, akkor nem kell visszaadni és előbb-utóbb baleset sem lesz.

2013. jún. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem adnám vissza.
2013. jún. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
21 hónapos,nem úgy érti még a kérésem,mint egy 2 éves,de magyaráztam/ok neki mindig,ha pelenkát cseréltünk,és ha kísért a wc-re...
2013. jún. 29. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán a kisebbik testvér miatt teszi, hogy nagyobb figyelmet kapjon ő is, hasonló helyzetben voltunk mi is. Most 3 éves és elég sokszor van ilyen "baleset", pedig két éves kora körül hónapokon keresztül egyszer sem volt gond.


Ha látogatóba megyünk, vagy sétálni nem kerül bajba. A védőnő szerint is ez sok türelembe fog kerülni és talán majd az ovi meghozza a nagy változást..

2013. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!