Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ne erőltessem a pelenka...

Ne erőltessem a pelenka nélküli alvást?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a kislányom már 1 éve teljesen szobatiszta nappal, a délutáni és éjszakai alváshoz kellett pelus. Ősszel lesz 3 éves, bölcsibe jár és kb. 2 hónapja már a gondozó nénik sem adnak rá pelust a délutáni alváshoz, soha nem pisil be. Gondoltam, hogy itt az ideje, hogy elhagyjuk éjszakára is a pelenkát. Ez most úgy néz ki, hogy 3 éjszakából kétszer bepisil és egyszer nem.

Esténként szokta mondani, hogy kell a pelus, kell a pelus. Nem tudom eldönteni, hogy elérkezett-e már az idő, hogy tényleg elhagyjuk, vagy csak mint minden másban, pont az ellenkezőjét szeretné, mint én.



2013. júl. 2. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Adj rá pelust éjszakára, és másnap reggel mindig figyeld meg, van-e benne valami. Ha néhány napig száraz pelussal kel, akkor érdemes róla levenni éjszakára. Én addig nem látom értelmét.
2013. júl. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Mondtam neki, hogy 1 csomag pelenka 1 mesekönyv ára, de az sem érdekli. Úgyhogy pont ma vettem megint egy újabb csomag pelust.
2013. júl. 2. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!