Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Nem kakál? SOS! Többi lent

Nem kakál? SOS! Többi lent

Figyelt kérdés
Lányom kb. egy hete kezdte el a szobatisztaságot. Délutáni és esti alváshoz még pelust használunk, de délután már két napja száraz volt. Eddig megoldotta a kakit akkor amikor pelus volt rajta, tegnap nem kakilt, ma pedig egyszerűen sehová nem akar, pedig mondja, hogy kaka. Sem bilibe, sem wc-be, pelust nem engedi, hogy alárakjam. Szegénykém már sírdogál, mutatja, hogy fáj a pocija. Mit csináljak? Tanácstalan vagyok.
2013. júl. 25. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam egyszer visszatartotta a kakát (korábbi nehéz ürítés nyomokat hagyott benne). 3 napig kínlódtunk, ültettem wc-re, kínáltam pelussal, de csak nem akart. A 3. nap estéjén sikerült úgy elkapnom, hogy amikor éppen összeszorított lábakkal visszatartotta a kakát (látszott rajta, hogy alig bírja), gyorsan ráültettem a wc-re. Abban a pillanatban ki is zuhant belőle, aminek ki kellett...

Nálunk ez a drasztikus megoldás vált be, az a 3 nap kínlódás alaposan beleégett a buksijába, és megbeszéltük, hogy ilyet többet nem tesz. 3 éves volt ekkor.

2013. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fektesd az ágyra, tegyél alá valamit, és nyomd fel a lábait mellkasához és tornáztasd.

Előbb utóbb kijön.

2013. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez gyakori a szobatisztaság elkezdésekor. Glicelines kúp, sok sok folyadék, 1ek olaj éhgyomorra, hasmasszírozás balról jobbra körkörösen, currypor pl. vajas kenyérre vagy levesbe szórva 1tk. (bármilyen ételbe bele szórhatod), szőnyegre lefekteted két térdét pocakjához húzod és úgy körkörös masszírozás.
2013. júl. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aznap, amikor a kérdést kiírtam, délután szólt, hogy: anya pisi...szaladtam is gyorsan a fűbe (nem volt közelben bili) és kakált egy nagyot. Azóta megint semmi...
2013. júl. 29. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!