Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 16 hónapos kisfiam mindig...

16 hónapos kisfiam mindig ugyanakkor kakál. Ültessem ilyenkor bilire vagy ártok vele?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 13:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez még nagyon korai, de mindig a déli alvás után kakál. Simán észre lehet venni. Hagyjam a pelusba vagy vegyük elő a bilit?
2013. júl. 12. 14:02
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges a bili. Attól, hogy ráteszed, még nem lesz szobatiszta. Amíg ő maga nem jelzi, addig nincs értelme.
2013. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

hát próbát megér szerintem :-)

legalább megszokja és nem a dackorszak kellős közepén kell szenvedni vele


ártani nem tudsz vele, csak akkor ha ö nem akarja de erőlteted - max akkor


szal vedd le olyankor és meséld el neki h bilibe sokkal jobb kakilni -- ha sikerül akkor sok puszi, ölelés, nagy mosoly, és mond neki h ügyes nagyfiú

2013. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ültesd rá!!!

Még elég pici ahhoz,hogy ne okozzon neki gondot,frusztrációt,ahhoz viszont elég nagy,hogy büszke legyen,ha produkál és megdicséritek!

Kisfiam még kisebb volt mikor elkezdtem reggel az ébredés után és a deles ébredés után biliztetni!

És szépen beállt neki,hogy oda kakil!Egyáltalán nem röltettem a dolgot,viszont szépen hozzászokott,és kb 1,5 éves kora óta bilibe kakil.Viszont még csak most lett szobatiszta,októberben lesz 3.

A kortársaink a kakival küzdenek a legjobban,nekünk már ezzel rég nincs gond:)

Szóval én ráültetném!!!:)

2013. júl. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Golan Trevize ***** válasza:
Én is ráültetném, ha még nem is nagyon érti, meg tudja tudatosan kontrollálni, attól függetlenül megszokja, hogy a bilibe kakiljon.
2013. júl. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ültesd rá! És örüljetek a kis madárnak. Itt a kismadár, megjött a kismadár. :-)
2013. júl. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
miért lenne korai?ültesdd rá nyugodtan
2013. júl. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
49%

igen!Ha belekakil dícsérd meg nagyon,hogy milyen ügyes!

Hagyd nyugodtan a szeme előtt a bilit, egy kis idő után magától is rá fog ülni.mi már 6 hónapos korunktól biliztünk, minden erőltetés nélkül.2 éves korára teljesen szobatiszta lett,estére sem kellett már pelus!a szobatisztaságot nyáron a legjobb elkezdeni,de erőltetni viszont nem szabad.ha csak piciket ül rá egy nap a bilire az is jó,még akkor is ha nem kakil mindig!!sok sikert nektek!

2013. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fanta ***** válasza:
Én is kb ilyenkor ültettem rá a bilire a lányomat,2 éves kora előtt szobatiszta lett!!!!!!!Ültesd rá,és ha produkált,akkor dícsérd meg!Erőltetni nem szabad,de ezzel magadnak teszel könnyebbséget,mert korábban eldobhatjátok végleg a pelust!!!Ilyenkor nyáron kis gatyában engedd ki az udvarra,és ha pisil,akkor legyen ott a bili,és mondd neki,hogy oda pisiljen!!!Hidd el,meg fogja érteni pár alkalom után!!! Sok sikert!!!! :)
2013. júl. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!