Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Visszatartja a kakit? Mit...

Visszatartja a kakit? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Lányom most kezdi a szobatisztaságot, nem hajlandó sem bilibe, sem pelusba, sehová kakálni. Amikor már jön a kaki, reszket, annyira szorítja visszafelé. Próbáltam, hogy gyorsan felemelem, hátha úgy kipottyan, de annyira feszíti magát, hogy nem tudom. Mit csináljak?
2013. aug. 4. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz komolyabb egészségügyi vagy pszichés problémákat, tedd vissza rá a pelenkát.
2013. aug. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Nem lehet, hogy még nem érett meg a szobatisztaságra?
2013. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy kis szilvalekvár. Amúgy ha 3 alatt van visszarakhatnád a pelust amíg ennyire gátlásos.
2013. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Visszaraknám én, ha engedné. De visszateszem és amint érzi, hogy jön a kaki letépi...Egyébként az éjszaka felkelt, telepakolta a pelust és visszaaludt.
2013. aug. 5. 09:17
 5/13 anonim ***** válasza:
Halálpontosan ugyanezt a kérdést írtam ki ma én is. Érdeklődnék, megoldódott a dolog???Ha igen, hogyan????
2013. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azóta is éjszaka kakál álmában... :( Úgyhogy nem tudom, mit tehetnék! Nálatok mi a helyzet?
2013. aug. 22. 22:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Katasztrofak a napok.Egesz nap mondja,h.faj,csip,stb...de nem engedi ki.Igy egesz nap sir,hisztizik,szenved...Mar kivagyok idegileg.Aztan vegul amikor mar nagyon nem birja,egy picit kienged,de csak minimalisat es szenved tovabb... Nem kivanom senkinek... Dokit is kerdeztem.Azt mondta ilyen van,idovel megoldodik...hat ja,sokat segitett...addig?!?!
2013. aug. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ma délután óta szorítja vissza, sír, azt mondja hogy pisi, de mire a bilihez vagy a vécéhez érünk nem ül rá. Már én is kivagyok. Most amíg elaludt háromszor kellett kivenni a pelust alóla de mire kivettem nem ült rá a bilire. Csak sírdogált. Már alszik, úgyhogy várom a kakit.
2013. aug. 27. 21:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor még egyszer megkérdezem. Mennyi idős a gyerek?
2013. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, kettő volt júliusban. Pisiben nagyon ügyes, mindig szól, soha nem csorgat be. De ez a kaki.....
2013. aug. 28. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!