Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, az...

8 hetes terhes vagyok, az orvos tegnap talált egy bevérzést, mit tehetnék, hogy ne legyen nagyobb baj? Volt már így valaki?

Figyelt kérdés

a baba szépen fejlődik,van szívhang is.Görcsök és kevés alvadt vér miatt voltam uh-n,ahol egy 4,5x18mm-es retroplacentális haematomát találtak.

amúgy barna folyásom a 4. héttől hol volt,hol nem volt,de eddíg még bevérzést nem találtak,vagy csak nem nézték meg olyan alaposan mint tegnap.

3x1 nospát és szigorú fekvést javasolt a doki.

Volt valaki hasonló cipőben?



2013. júl. 31. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen ,én voltam.Duphaston-t kaptam 3*1-et 3 hétig.utána elmúlt a vérezgetés kb 9.hétre teljesen.Pihenj sokat még tart a dolog.
2013. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már a 4. héttöl 3x2 utrot szedtem,1 hete pedig napi 1 crinon gélt ami elvileg erősebb.
2013. júl. 31. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Velem ugyanezt történt, ugyanebben az időben. 12. hétig szedtem Utrogestant, magnéziumot, szigorú vízszint volt 3 hétig. Azóta 23 hetes vagyok. Türelem és pihenés, minden szükséges kezelést megkaptál, a baba pedig abból, amit leírtál nagyon is ragaszkodik hozzád. :-)
2013. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a hatodik héten volt bevérzésem és én görcsöltem is. A vérzés egy nap alatt elmúlt. 10. héten már nem látták ultrahangon a nyomát sem. 2×1utrogestant szedtem. 12. hetes kismama:-)
2013. júl. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utrogestan, magnézium, szigorú fekvés, csak a mosdóba mehettem ki. Én a 7. héttől a 14. hétig véreztem. Voltam pár hetet kórházban is. Volt amikor csak barnáztam, de volt amikor ömlött belőlem a vér. A hematóma hol kisebb, hol nagyobb volt, hol óriási. A 19. heti uh után mondták, hogy már egyáltalán nincs, addig feküdtem, de utána is végig pihentem amennyit csak tudtam. Azóta már 1 éves a kislányunk.
2013. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!