Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3,5 éves. Július közepén egy hetet a szüleimnél volt, mivel vége lett a bölcsinek, én viszont még dolgoztam. Azóta állandóan becsorog a pisi eleje, sőt, hiába kérdezem, hogy kell-e pisilni, letagadja, akár 4-5 órán keresztül is tartogatja, mire végre elmegy, de természetesen addigra már becsorgott valamennyi. Szeptember elején kezdi az ovit, addig még lesz a szüleimnél is (akik amúgy semmit nem csináltak vele, de mégis náluk kezdődött a probléma), és mostmár kezd idegesíteni a dolog. Soha nem szidom meg, csak annyit mondok neki, hogy legközelebb próbáljon jobban odafigyelni, de eredménytelen a dolog. Nem tudom, mit tehetnék, de mostmár rettentően idegesít a dolog. Felfázva nincs, ez biztos, és régebben nem volt ilyen gondunk. Egyébként egy éve szobatiszta.
2013. aug. 9. 22:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Én elvinném szakemberhez! Lehet csak megviselte,hogy a szüleidnél volt 1 hetet,de az is lehet,hogy valamitől megijedt ott,csak nem mondták meg,mert nem tartották lényegesnek... A szakember kideríti mi is a gond,segít orvosolni a problémát!
2013. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!