Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ötletek kellenének, hogyan...

Ötletek kellenének, hogyan vegyem rá, hogy a nagy dolgát a bilibe/wc-be végezze?

Figyelt kérdés

25 hónapos a gyerkőcöm, most kezdett el szólni néhány napja, ha pisilni kell, balesetmentesen pisil a bilibe, wc-be, ezzel semmi gond, nagyon ügyes.

Viszont egyik nap becsúszott a kaki a bugyiba, azóta nem akar sehova kakilni. :( Inkább tartogatja.

Most két nap után a délutáni alváshoz feladott pelusba sikerült elvégezni a dolgát, de egész délelőtt tartogatta. :( :( Számtalanszor szólt, hogy pisi lesz (de láttam rajta, hogy ez nem pisi), de egyszerűen nem akarta végezni a dolgát...csak kínlódott.

Volt valaki így? Mi vezetett eredményre? Köszi ha válaszoltok!


2013. aug. 17. 15:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Már ígértem neki mindenfélét, de az nem jött be.:(
2013. aug. 17. 15:12
 2/5 anonim válasza:
21%
idovel visszaszokik a picid nagy fejlodeseken megy keresztul...fedezi fel a vilagot h mit szabad mit nem mindent ki probal o sajat maga fog majd elindulni a WC-e fele.ra fog jonni idovel hogy mit hogyan kell csinaljon....megprobalhatod hogy mikor nem a WC-be vegzi a dolgat probald megszegyeniteni es idovel szegyelni fogja magat...egy-ket ilyen szegyenites utan o maga fog menni a wc-re!
2013. aug. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2-es, te nem vagy ép!

Szerintem add rá vissza a pelust. Ha így is szól, hogy pisilni kell, vedd le róla, pisiljen, aztán add rá vissza.

Szerintem ne erőltesd, hagyd a saját ütemében "kibontakozni".

2013. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,a pelusba sem akar :(
2013. aug. 18. 08:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Megszégyeníteni???? SOHA!!!

Mi is hasonló cipőben jártunk: se pelusba, se bilibe nem akart. Néhány napig próbáltam neki magyarázni, de attól csak még jobban akart 'teljesíteni'

Aztán úgy döntöttem, hagyom. Ha szólt akkor mentem, ha nem, akkor hagytam hogy próbálkozzon egyedül. 2 nap után simán ment a dolog

2013. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!