Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hol lehet a legolcsóbb pelenká...

Hol lehet a legolcsóbb pelenkát kapni (30 Ft körül darabja)? Meg akarom venni a legsilányabb minőséget, hátha az nem tetszik a fiamnak, mert ezektől a szuperszárazontartó pelenkától nem akar megválni úgy látszik.

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

szerintem csak simán ne adj rá pelust

vagy textilt adj rá

2013. szept. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
csomagold moshatóba.
2013. szept. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem adj rá textil pelenkát, vagy egyáltalán ne adj rá pelenkát. Hogy kinek mi a legsilányabb az egyén függő. Én pl. a narancssárga Pemperst ki nem állhatom, bár az nem is olcsó, még is számomra a legrosszabb ami csak létezik. Elég gagyi számunkra a Tesco pelenka is, azt kb. 1 éve vettem akkor még olcsó volt, nem tudom változott e valamit.
2013. szept. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a leggagyibb,nekünk a hugies volt.

Tescosat is van aki szereti,kolléganőmék csak azt veszik,pedig megtehetné,hogy drágábbat vesz.


Vegyél textilpelust,bár lehet van is,köss rá neylonfogót,vagy mi a neve és kész.Azt nem fogja szeretni biztosan.

2013. szept. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bugyit adj rá szerintem
2013. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ne adj rá pelenkát, de ha még nem érett a szobatisztaságra akkor ne erőltesd!
2013. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De, sajnos érett rá, két hónap múlva 3 éves lesz, és tudja tartani. Már többször pisilt bilibe, kakilt is. Csakhogy nem akar. A kisöccse miatt azt játssza, hogy ő is kisbaba. Úgyhogy addig nem pisil, kakil, amíg nem adom rá vissza a pelust. Mert amúgy csak alsónadrágban szokott itthon lenni. Ha meg nem adom rá, tartogatja-tartogatja, és a múltkor nagyon begörcsölt a hasa. Máskor meg volt, hogy csak úgy pisilt direkt bele az alsónadrágba.


De ha elmegyünk itthonról, muszáj adnom rá pelust. Viszont olyat szeretnék, amiben nem érzi jól magát, mert nem érzi száraznak a fenekét. Olyan kéne, amiben azt érzi, hogy tocsog a pisiben.



Arr

2013. szept. 3. 14:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az öccse miatt van akkor nem a pelenka csere a megoldás. Egyrészt 2-3 hónapon belül felhagynak a testvér utánzásával, más részt azért csinálja, hogy figyeljetek rá. Próbáljatok vele többet lenni, úgy hogy az öccse nincs ott. Érezze, hogy azért mert öccse van még ő is éppen ugyan olyan fontos, és ő egy nagy fiú aki példát mutat a testvérének stb.
2013. szept. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha van tesó, akkor megvan az oka. Használd az eddigi pelust, ne erőltesd, majd magától szép lassan elhagyja.
2013. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyen célra a Libero jött be. Elfogyott a pelus itthon,mondtam apukának hogy szaladjon már be hazafelé s vegyen egy kiscsomag pelust a hétvégéig amig eljutunk a nagyTescoba venni egy nagyobb adagot(akciós volt épp a zöld csomagos).Erre megvette 65 forintos Libero pelust. Én úgy padlót fogtam hogy ennyit kiad egy pelusra hogy úristen... Erre hazajöttek a lánnyal és ráadjuk,délutáni alvás,szombat délután,lány lebányászta magáról és azóta el se fogadja a pelust. WCbe,bilibe pisil,kakil azóta.Már ovis,de ez még jó fél éve volt 33 hónapos korában.

Egyébként a leggagyibb az a fehér Tescos de az olyan műanyag h ki is ütötte szegényemet. Egyébként nálunk is van kistesó és szerencsére nem esett vissza.. Én mondom neki hogy hozzon az öcsinek pelust,néha ő is kér de mondom neki hogy ő már nagy lány.ERre : az Okos nagylányok a wcbe pisilnek.(Anyumtól tanulta amikor bent volt a munkahelyén.Oviban.)

2013. szept. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!