Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogy vegyem ujra lányomat...

Hogy vegyem ujra lányomat hogy jelezze ha pisilnie vagy kakilnia kell?

Figyelt kérdés
Kialányom 3 és fél éves elmúlt.Nyáron kezdtük meg a szobatisztaságot egy idöbe nszogatni kellett hogy ráüljön a bilire.Aztán elkezte hozni ha kakilnia vagy pieilnie kellett sokszor bele is kakilt meg pisilt is rendesen.Aztán most megint elkezte hogy bekakil meg bepieil még akkor is ha sétálni megyünk pedig sosem szokott.Mit tegyek?
2013. okt. 11. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha a bili elöl van, tudja, hol keresse és hagyjátok békén! Megoldja, minden gyerek, ha nincs noszogatva, szekálva és számonkérve! Türelem! Megteszi magától, tudja, mi az, és mire jó. Várjatok!
2013. okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyémek három évesek. Volt visszaesés. Elkezdtem noszogatni őket, persze jól nem azt csinálták amit én akartam, sőt, láttam rajtuk, hogy idegesek, mert erőltetni akarom. Meguntam, rájuk bíztam. Nem szóltam semmiért. Néha megpendítettem, hogy a nagy gyerekek már wc-be, bilibe pisilnek, de nem erőszakoskodtam. Kb 2 hét alatt visszaállt a wc-be pisilés. A kaki sajnos még bugyiba megy. Nem izgat, egyszercsak majd megy az wc-be is.
2013. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És volt már olya hogy többször is elkellett magyarázni a bilizés fortélyait mire való a bili?mert én ezt többször elsütöttem de nem hajlk rá már arra kezdetme gyanakodni nem e föl fázott valahogy hogy annyit pisil mert sokat pisil a bugyiba van hogy egynap kétszer s de hozza a bilit is ha kel pisilnie közben meg van hogy a bugyiba megy neki
2013. okt. 11. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell túlmagyarázni. Tudja, hogy a bili mire való. Nem hülye, csak kisgyerek. Esetleg a wc-t is felajánlhatnád neki. Lehet, hogy tetszene neki. Az enyémeknek nagyon tetszett, mikor vettem olyan hajtogathatós wc ülőkét, tudod nagy luk, kis luk. Szuper találmány.
2013. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!