Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mikor lesz annak erdménye, ha...

Mikor lesz annak erdménye, ha én keltem fel a lányomat éjszaka, hogy pisiljen?

Figyelt kérdés
4 éves elmúlt, mostanában vettem le róla éjszaka a pelenkát, mert hiába vártam arra, hogy száraz legyen, de most próbálkozom a felkeltéssel. 1-2 -szer ébresztem, így nem pisil be. Mikor várható, hogy magától ébredjen, ha pisilnie kell? Egyelőre azt sem tudja hol van, mikor felébresztem, pisil a bilire, és alszik tovább.
2013. júl. 25. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
keresztlányom 10 éves és még mindig költi az anya. mert olyan mélyen alszik hogy még mindig bepisilne.
2013. júl. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha erre kondicionálod, akkor sosem fog magától felébredni. Ha szánsz rá egyszerre nagyobb összeget, akkor egy ügyes találmánnyal pár hónap alatt kiválthatod az ágyba vizelést és a keltegetést is. Klingelhose a neve. Ismerősnek segítettem beszerezni és nekik bevált.
2013. júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is nemrég vettem le a fiamról az éjszakai alváshoz a pelust (Ő is 4 éves), hiába vártam, sosem volt száraz. Én nem akartam éjszak felébreszteni, vártam, mi lesz. Az első egy-két éjszaka bizony bepisilt, de utána már nem. Megfigyeltem, hogy kb. reggel 7-ig nincs pisi, de ha tovább alszik, akkor már igen. Az esti innivalóját legkésőbb 8-kor kapja meg, este 10 körül még pisil egyet, utána meg reggel keltjük és visszük ki a WC-re. Talán érdemes lenne kipróbálnod ezt a módszert.
2013. júl. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 27. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!