Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit csináljak? Adjam vissza...

Mit csináljak? Adjam vissza rá a pelust,

Figyelt kérdés
A lányom aki 3 éves a hétvégén ügyesen pisilt a wc-be, hogy szólt, hogy pisilni kell. Viszont kakilni péntek este óta nem kakilt az is estére a pelusba sikerült. Azt szeretném kérdezni, hogy most mit csináljak ha rá is ül a wc-re a lányom egyből száll le és közli velem, hogy nem pisil nem kakil. Pelust sem akarja elfogadni. Ha bemegyünk a wc-re és ő nem akar akkor sír. Mit csináljak? Hagyjam rá, mert hétvégén ment egyedül pisilni és szólt is? Tegnap is délután meg ma is 2-3 percenként szól, hogy menjünk? Most tetszik neki a pelus nélküli élet?
2013. dec. 2. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem igy lesz ez meg egy darabig. Neha jobban tetszik neki a dolog, neha kevesbe ;) Szerintem jol haladtok. Ha sir, hogy nem akar wc-be, es ezek utan bepisil en visszaadnam ra. Esetleg nadragpelust, ha azt le tudja huzni.
2014. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meg azt szeretnem hozzatenni, hogy itt tartanank, mint ti, en leszoktato pelenkat adnek ra. Ahogy tervezem a sajatommal. Ez egy kicsit nedvszivobb, mint egy bugyi, nem tocsog a padlo egybol ;) Legalabbis otthon szerintem ez meglepheto. Elmenetelhez pelenka. HA kell neki, ha nem, meg nem szobatiszta :(

(elso voltam)

2014. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!