Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ne adjam vissza rá ugye a pelust?

Ne adjam vissza rá ugye a pelust?

Figyelt kérdés
3 éves múlt a fiam, már ovis.Eddig éjszakára, és sajnos délben is adtam rá pelust.Ezért nem aludhat még ott az oviban.Próbáltam persze levenni róla, de egy hét teljes bepisilés után feladtam, visszakerült a pelus.De már jó lenne ha délben ott aludna az oviban, ezért újra megpróbáltam.Két napig rendben volt, sem este, sem délben nem volt bepisilés, de tegnap délben is és este is sajna bepisilt. Volt valaki így?Mi várható?
2012. dec. 17. 09:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Kitartás!!! Délutáni alvás előtt el kell vinni pisilni! Este úgyszint pisilni alvás előtt, és éjfél körűl kelteni, kivinni pisilni.

Sokat kell mosni, de ezzel jár! Rögzűlnie kell benne, nincs rajta pelenka, nem pisilhet be!

2012. dec. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!