Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miért csinálja ezt kisfiam?

Miért csinálja ezt kisfiam?

Figyelt kérdés
3 éves múlt novemberben és nem akar szobatiszta leni! Az érdekesség az,hogy ha nincs rajta pelus meg ruha,akkor mindig bilibe vagy wc-be végzi a dolgát,amint rákerül a gatya,akkor már oda pisil és kakál.Hiába magyarázom neki és azt mondja,hogy oké,legközelebb szól,hogy pisi kaka,de mégse így történik,csak jön szólni,hogy át kell öltöztetni,mert pisis vagy kakis.Teljesen kétségbe vagyok már esve.Tapasztalt anyukák mitévő legyek?Most 2 napja nagyon ki volt csípve a popsija az antibiotikum miatt,mivel itthon voltunk,meleg volt bent,így szabadon hagytam,had gyógyuljon neki,egész nap egyedül járt szó nélkül pisilni kakilni a bilibe.Ezért nem értem ezt a dolgot,miért csinálja ezt.:(
2014. jan. 4. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Türelem, szobatiszta lesz előbb-utóbb. Addig szoktasd így, jó meleg legyen és akár legyen meztelenül a lakásban.
2014. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hú,hát már nagyon bízom benne.
2014. jan. 5. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!