Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Éjszaka bepisil. Mit tegyek?

Éjszaka bepisil. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3,5 éves kislányom minden éjszaka bepisil .Nappal semmi gond nincs szobatiszta.Mit csináljak hogy ne pisiljen be?
2014. febr. 5. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt vidd el pisilni, s keltsd fel hajnali 2 körül. Nálunk ez ment 4-5 hónapig.

Hiába nappal tudja szabályozni, a teste még ezek szerint nem érett rá.

2014. febr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak visszaesés vagy mindig is bepisilt éjjel? mert ez nem mindegy, a fiam ágytiszta volt,de egy időben bepisilt minden nap,majd a pszichológus adott egy nagyon jó tanácsot azóta egyszer pisilt be (3hónap alatt).
2014. febr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy nem a kérdésre válaszolok, de megkérdezhetem, hogy mi volt az a jótanács? Az én lányom 3 éves, 1,5 hónapja szobatiszta 2 hete ágytiszta, ezalatt volt már egy komolyabb bepisije, amit észre se vett, de amúgy eddig elég ügyes, csak kíváncsi lennék, mit kell tenni, ha jön egy visszaesés.
2014. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok, Nekem a fiam két éves kora előtt már szobatiszta és ágytiszta volt, majd amikor kezdődött az ovi mindennap bepisilt. A gyermekpszichológus azt javasolta,hogy csináljunk egy jutalmazótáblázatot, minden egyes nap amikor nem pisil be ragasszunk be egy matricát ,vagy rajzoljunk egy kisautót, lepkét stb... és ha 5 (mi pl7) összegyűlik akkor kapjon egy jutalmat, egy kis játékot, csokit, gyümölcsöt, amit szeret a gyerek! Én amikor megcsináltam a táblát és elmagyaráztam a fiamnak,hogy mit szeretnék,mikor mit fog kapni, másnaptól nem pisilt be,szóval tényleg működik,de én egyáltalán nem hittem benne!
2014. febr. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!