Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4,5 éves kisfiam még éjszaka...

4,5 éves kisfiam még éjszaka néha bepisil. Gond lehet vele, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Vekerdy szerint a gyermeknek 5 éves koráig szive joga bepisilni... Néha még nagyobbaknál is előfordul ha vmi stressz v. trauma éri őket vagy elég lehet hozzá egy megfázás is, u.h. ne tuladjonits neki túl nagy jelentőséget, ha amúgy más baj nincs vele.
2013. febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A védőnőnk szerint 5 éves korukig normális ha éjjelre nem szobatiszták. :-) Tehát nincs a kisfiaddal gond...


Én amúgy emlékszem, hogy mikor már olyan elsős voltam, és 1x idegen helyen aludtunk, bepisiltem...és még ez is belefért, anyum nem szólt semmit..:-)) Szóval a stressz is tényleg kihozhatja még jóval nagyobbacska korban is, ahogy az első válaszoló is írta...

2013. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!