Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Amióta ovis (5 hete) heti 1-2...

Amióta ovis (5 hete) heti 1-2 alkalommal mindig bepisil éjszaka, pedig már fél éve ágytiszta. Az ovi lenne az oka?

Figyelt kérdés

Szeptember 2-án kezdtük az ovit, könnyen beszokott, nyilván a családi napközibe való járás segített ebben. Nagyon szeret járni, dicsérik az óvónénik is, könnyen barátkozik, bármilyen játék feladatba bevonható. Nem volt konfliktusa.

viszont rettentő hisztis lett. És azt figyeltem meg, mikor nem alszik eleget az oviban délután, akkor itthon állandó jelleggel megy a hiszti, és ezeken az éjszakákon be is pisil :( Mit csináljak, hogyan tegyem neki könnyebbé??


2013. okt. 10. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak legyél Vele megértő. Véletlenül se érezze hogy rosszat csinál vagy hogy teher éjszaka átöltözteti...stb. Szerintem az ovi miatt van, egy kis visszaesés belefér. Pár hét alatt tuti elmúlik. Addig meg kitartás és türelem :)
2013. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel napközben nagyon elfárad, éjjel mélyebben alszik és nem érzi, hogy fel kéne kelnie pisilni. Átmeneti állapot, nem kell aggódni. Mint az előttem szóló is írta, legyél türelmes és megértő.

2013. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kisfiammal is átmentünk ezen Kérdező,mint te a gyermekeddel. Közel 2 hónap volt,mire újra nem pisilt be éjszaka. Nem szabad szidni érte.

Itthoni hiszti ,felpörgés nekünk még közben közel 2 év eltelte után is van.

Annyit tudsz,h biztosítod a szeretetedről.

2013. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!