Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Az hiheto, hogy egy 5-6...

Az hiheto, hogy egy 5-6 honapos baba mar nem pisil a pelusba? Akkor hova pisi, es ennyi idosen hogy tudja kozolni, h pisilnie kell?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
váu, erröl nem hallottam még. de öszintén szimpatikusabb, mint az, hogy 3 évesen még pelenkázzuk a gyerekeket :S
2014. febr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Na, persze... inkább 3 évesen is pelenka, mint körbexart-vizelt lakás hónapokig, csak hogy elmondhassam, a gyereken nincs pelenka. Van ilyen, nem tagadom, a sikerességét megkérdőjelezem (már ha anyuka mást is csinál, mint a gyerek seggét lesi egész nap, hogy melyik lyukon épp mi akar kijönni és rohan vele a fürdőbe).
2014. febr. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Ez kb olyan, mint amikor egy ismerősöm a 10 hónapos már járni tudó kisfiáról levette a pelust a lakásban. Kérdeztem,hogy hogy fogja észrevenni,ha pisi vagy kaki jön. Mondta,hogy hát figyeli és szinte nincsenek is balesetek! Na, amíg ott voltunk másfél óra alatt kétszer pisilt a fürdőszobaszőnyegre és egyszer kakilt az étkezőasztal alá.

Másrészt nem tudom ki hogy van vele,oké,hogy figyelem a babám reakcióit, de nekem speciel amikor ő már kinőtt a gyermekágyból főznöm-mosnom-takarítanom kellett, ergo nem nézhettem egész nap,hogy mikor készül pisilni-kakilni!

Senki nem lesz 18 éves koráig pelenkás! Miért baj,ha valaki mondjuk 3 évesen lesz szobatiszta?

Aki a pelenkán is spórolni akar, az ne vállaljon gyereket!

2014. febr. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olvasgattam erről szóló fórumokat a neten (puszta kíváncsiságból, eszem ágában nem lenne megpróbálni), és hát, egyáltalán nem úgy tűnik, hogy ez a dolog olyan könnyű lenne, hogy egyszerűen csak megfigyelem a baba reakcióit és kész. Nagyon sokat írtak az anyukák a küzdelmekről, visszaesésekről, nagyobb gyerekeknél "sztrájkról", hogy csak azért sem jeleznek stb. Az általános tapasztalat, hogy ezek a gyerekek az átlagnál hamarabb lesznek szobatiszták, de nem biztos, hogy az ezzel járó stressz összességében megéri.
2014. febr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, de ez nem a gyerektől függ. Ezt a szülő csinálja, vagyis abból áll a "módszer", hogy állítólag mindig figyeli. Semmi tudatos dolog nincs benne a gyerek részéről. Nem közöl semmit, mert még nem érett rá, hanem anyu tudja, hogy evés után általában kakil, akkor alárakja a bilit.
2014. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!