Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szerintetek próbálkozzak a...

Szerintetek próbálkozzak a lányomnál a szobatisztasággal? Most töltötte be a 2 évet.

Figyelt kérdés
Most áprilisban töltötte a lányom a 2 évet. Mostanában sokszor mondogatta hogy vegyük le a pelust mert viszket a feneke a pelus alatt, meg csípi neki. Szóval elkezdte zavarni. Tegnap reggel nem adtam rá pelust, kisbugyit kapott. Nagyon élvezte hogy végre nincs pelus. Bilibe nem akart pisilni, de a wc-be többször is pisilt. Igaz sokszor ugy pisilt hogy én ráültettem, de volt 3 olyan alkalom is hogy ő szòlt hogy pisilni kell. 2-szer pisilt csak be egész nap. Ma megint csak bugyit adtam rà, de eddig csak egyszer szolt hogy lesz pisi... ma eddig már 3-szor bepisilt, és mivel ma egész nap esős idő van még az sincs hogy gyors kiöblitem a pisis gatyokat és kint megszáradnak. Ugyhogy most fogtam és visszaadtam a pelenkát rá. Igazábol ő hallani se akar a pelusròl, nem akarta felvenni a pelust. Szerintetek van értelme igy probálkozni, hogy nem szól mindig??
2014. ápr. 25. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha ő akarja, akkor van értelme próbálkozni. Nem megy ez egyik napról a másikra, de ő próbálozni akar, hát hagyd! Vegyetek még 20 kisgatyót és kész :) vaterán már csomagban tudsz venni, olcsón. Pisilje össze nyugodtan, azzal is tanulja hogy melyik ingerre kell figyelnie legközelebb! Légy türelmes, tök jó, hogy ő kéri, és nem neked kell erőltetned! Szerencsés vagy!
2014. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jajj, fel ne add!!! nagyon ügyes a kislányod, most megzavarnad ha megint ráadnád a pelust! (én ugyanígy voltam és elrontottam, visszadtam rá a pelenkát aztán még vagy fél évig szenvedtünk, már nem vett komolyan...)én látatlanba egy hetet adok(addig lehet összepisil mindent és megbolondulsz párszor, ill. moshatsz egész nap a pisi után) ,de hamar leszokik a pelusról. Barátnőm az ikreivel tette ezt, épp két évesek lettek amikor levette róluk a pelust, egy hétig bepisiltek, kb a 10. napon szobatiszták lettek.(persze gyereke válogatja...) Kitartást!(én is az esős időnél adtam fel)
2014. ápr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adtam volna vissza rá a pelenkát. Próbálkozzon csak. Normális, ha eleinte bepisil néha.
2014. ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én sem adnám vissza. ő nem akarja. amikor te vezetni tanultál sem voltál rögtön egy schumaher,mégsem mondták azt,h. nem tudsz elsőre vezetni,így ne ülj volán mögé. ezt is tanulni kell,ahogy mindent mást!
2014. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia úgy hangzik kèszen àll a pelus elhagyàsra! Nem minden gyerek szeret bilizni, az enyèm se szerette, az elejètöl wc-be pisilt szükítövel... El fog tartani pár hètig, ès sokszor be fog pisilni! De ez màr csak így van.. Az èn lànyom is 2 èves kora után kezdte ès kb 3 hónapig tartott mire teljesen szobatiszta lett, èjjelre is!
2014. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!