Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi csíkok ellen mivel...

Terhességi csíkok ellen mivel próbálkozzak?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok most és nem szeretném ha tovább repedne a bőrőm, ugyanis kislányommal mikor várandós voltam eléggé csíkos lettem. Mi segíthetne? Neked mi vált be?
2014. márc. 9. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
én dm-ben vettem rá olajat, szülés után is használd, majd amíg visszamegy a pocakod (nekem icipicit lett olyan a kórházban,mert nm vittem magammal)
2014. márc. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Imával. :)

Sajnos ez főként genetika, ha hajlamos vagy rá, bármivel kenegeted, akkor is csíkos leszel.

2014. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az utolsó írja. Én már 3 hónapos terhesen elkezdtem kenegetni, második trimeszterben napi 2x is, direkt erre való krémmel és nem mondom, hogy sok, de lettek csíkjaim. Viszont ismerek olyat is, aki nem kente semmivel és nincs egy szál se neki. A kötőszövet strapabírását sajnos örököljük és az mélyebben van a bőr alatt, mint ameddig a krém bejut.
2014. márc. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is genetika. Én pl nem kentem a hasam semmivel egy darab csíkom sem lett, viszont ami érdekes hogy a mellemen lettek a szoptatástól :(
2014. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!