Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Hogyan tovább? Szerintetek...

Hogyan tovább? Szerintetek próbálkozzunk?

Figyelt kérdés

1,5 éves a lányom. Már régóta érdekli a bilije, kb fél éve szokott rajta ücsörögni pelusban, játékból. Mindig meséltem neki, hogy majd ha nagylány lesz, oda fog pisilni és kakilni. Addig-addig, hogy múlt héten egyik este a szokásos fürdés előtti pucérkodásnál közölte, hogy "pisi", ráült és belepisilt.Látszott rajta, hogy picit erőlteti, tehát nem ez az elengedem és csurog. Mint amikor mi tudjuk, hogy sokáig nem tudunk pisilni és picit erőltetjük elindulás előtt. Persze volt nagy öröm-boldogság, de látszott rajta, hogy nem érti, minek is örülünk mi annyira. :)

Ezt múlthéten még két este eljátszotta.

Most akkor próbálkozzunk a bilivel, vagy ez csak véletlen volt, vagy nem tudom mit kellene tegyek.

Szerintetek ültessem rá napközben is vagy várjuk meg a nyarat (ez volt az eredeti terv) addig pedig ha akarja próbálgassa.


2014. ápr. 28. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, de szerintem nyugodtan felajánlhatod neki napközben vagy az esti fürdés előtt, és ha akarja belepisil, ha nem nem.
2014. ápr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha háromszor belepisilt, az nem csak véletlen. Szerintem legyen szem előtt a bili, ha szeretne belepisilni, akkor add neki. Meg is kérdezheted Tőle napközben egyszer-kétszer, hogy rá szeretne-e ülni. (A legtöbb gyerek ivás után 15-20 perccel pisil.)
2014. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! :)

Igazából napközben is többször odamegy, ha bent vagyunk és mondja, hogy "pisi". Volt már, hogy levettem a pelust és ráült, de nem lett pisi. Ezért nem tudom, hogy csak azért mondja-e, mert sokszor hallotta tőlem, vagy azért, mert kell neki és oda szeretne pisilni. :) Nem akartam még ilyen korán elkezdeni, de visszafogni sem akarom, ha Ő már késznek érzi erre magát.

2014. ápr. 28. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!