Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Milyen pelenkát vegyek? (t. L. )

Milyen pelenkát vegyek? (t. L. )

Figyelt kérdés
Elkezdeném bespejzolni a pelust de az egyik ismerősömtől hallottam, hogy az újszülött pelus nem minden babára jó. És akkor mi a következő méret, egyáltalán, hogy vannak a méretek? Vagy milyen gyorsan növik ki melyikből mennyit vegyek kb.?

2014. jún. 5. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne spejzolj be!

Kérdésedből ítélve még kismami vagy. Nem lehet tudni, melyik fog beválni. Tényleg minden baba más. És azt sem tudjuk, milyen hamar növi ki. Van, aki rögtön 2-es mérettel kezd, mi kb 2-3 hónapig használtuk az 1-est.

Sógornőméknek a Liberó vált be, hozott is ajándékba egy óriáscsomagot, 2 használat után azt hittem a kukába vágom az egészet. Minden kifolyt belőle, napi 2-3 átöltözés. Nekünk csak a Pampers jó azóta is (zöld vagy fehér). Pedig többet kipróbáltam.

Másoknak a DM, Rossmann saját márkás is beválik.


Szóval előre ne vegyél sokat...

2014. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az újszülött pelust hamar kinövik. Meglátod, milyen típusú a babád, mérni úgy is fogják, tehát a kg alapján tudsz választani mindig helyes pelust. Mi sokáig Pampers-t használtunk, aztán tesco-sat (nagyon olcsó), aztán próbáltuk a libero-t, a babylove-ot. A legjobb, amit most utoljára fedeztünk fel a pretty baby (spar), nagyobb méretű pelenka, nem vágja be sehol a babánkat. Igaza van az előzőnek, minden gyerek más, mindenkinek más válik be. Azonfelül, ahogy nőnek, úgy lehet váltani is, mert némelyik pelenka egyik márkában nagyobb, mint a másikban.
2014. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!