Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mit lehet tenni? A kisfiam...

Mit lehet tenni? A kisfiam csak pelusba hajlandó kakilni, már csak alváshoz kap, azt pedig amint ráadom ezerrel teletojja.

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%
Van ilyen, màr làttam többször is, hogy a kakit csak a pelusba vègzi. Ne add rà! Lesz pàr baleset, dehàt majd lemosod öt! Ha mindig ràadod úgy nem tanul. Csak azt hogy hopp kakilni kell, jöjjön a pelus... Nem! Ha kakilni kell ültesd a wc-re ès ülj vele bàtorítsd öt. Lehet ott fogtok ülni egy óràt de a vègèn ràjön a lènyegre...
2014. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az én lányom amikor kérte a kakiláshoz, adtam rá. Magától elhagyta. 3 év 3 hósan lett teljesen szoba- és ágytiszta. Soha semmit nem erőltettem.

Most szerencsétlen estig tartogatja? És akkor kicseréled neki legalább? Pont ott vagy, mintha ráadnád, amikor kéri.

2014. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nehogy az elsőre hallgass!

Órákig üljön a kedves első a budin.

Van ismerősöm, aki szintén azt csinálta, amit te csinálsz. Eredmény: egy iszonyatosan szorulásos gyerek. 8 éves és semmit nem javult. Megéri?

2014. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
8 évesen is pelenkába kakil?
2014. jún. 21. 20:56
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem. 8 évesen is rettenetesen szorulásos. Az orvos is arra jutott, hogy a pelusmizéria a tettes.
2014. jún. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Unokahúgom is csak pelenkába volt hajlandó kakilni, ő kérte, ha kellett. Viszont már járt oviba, és ott ugye inkább nem kakilt, ha rájött, még büszkélkedett is, hogy vissza tudja tartani. Még így sem eröltettek nála semmit, és magától szépen leállt erről.
2014. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nehogy hallgas tényleg az elsőre.en próbáltam a fiamnal és akkor semm kakilt inkább 3 napig.majd el hagyja magától.de azert szoktam neki mondani h ciki mert 4 lesz,és majd csúfolni fogják az oviban.csak néz és elszégyelli magát.ugyhogy én is reménykedem azert hogy Mostmár a WC -be vegeze a dolgat.
2014. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lányom 3,5 évesig csak pelusba volt hajlandó kakilni, napközben hiába volt már szobatiszta. ami nekünk (és ajánlva egy barátnőmnek, náluk is bevált):


amikor kérte a pelust ráadtam, de aztán pelenkástul ráültettük a bilire....ez ment pár napot. aztán mikor leült kitépőzáraztuk a pelenkát a derekánál. Aztán csak a bilire tettük a pelust és úgy ült rá, majd popsitörlőt tettünk a bilibe, majd zsebkendőt, majd vécé papírt...és aztán nem kellett semmi. kb 2 hétbe telt, de sikerült :) mi nem erőltettük a pelus elhagyását, éppen azért amit mondtak hogy akár szorulásos is lehet...hála nem lett vele gond.

2014. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én űgy szoktattam a kisfiamat szobatisztaságra,hogy a tiszta bilivel sokat játszottunk,s a kisfiam így egyből meg is kedvelte,kifejezetten tetszett neki! Azt játszottuk,hogy plüss állatok pisiltek,kakáltak a bilibe,ők voltak az ügyesek.Volt olyan plüss állat,aki nem használt bilit és össze pisilte kakálta magát,ilyenkor nagy volt a kacagás!Amikor ennek a plüss állatnak is sikerült bilibe kakálni,pisilni,meg lett dicsérve és ,,elmondta" milyen kellemes,hogy most nem büdös a pisitől,kakától!Az anyuka is üljön rá nyugodtan arra a bilire,aztán meg próbálja ki a gyermek is,csak úgy ruhástól előbb. Tessék minél többet oktató játékot játszani a gyerekkel,akkor megy minden magától simán mint a karikacsapás és még jókedvűen el is telik az idő!Nagyszerű mókák,ezekkel tanul a gyerek!
2014. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Gelli válasza:
0%
Szerintem csak a pofon segíthet!
2014. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!