Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mivel szedjem ki a pisit az...

Mivel szedjem ki a pisit az ágyból?

Figyelt kérdés

Kislányom reggel már kezd szobatiszta lenni, viszont az estével még nem birkóztunk meg. 2 éves. Van, hogy olykor átázik a pelusa. Hiába tisztítom másnap ki az ágyat miután felébred, van egyfajta pisiszag, ami nem múlik el. Az ágy ilyen régi típusú rugós, tehát nem kivehető szivacs, amit esetleg be tudnék tenni a gépbe. Segítsetek, mivel tűnik el ez a szag? Vanish, ecet, szódabikarbóna, hipó??

Már ott tartok, h nem érdekel, ha kicsit fakul a színe, csak legyen tiszta és ne legyen büdös..!

Köszi előre is! Ilyesmi:

[link]



2014. jún. 30. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:

ezzel csak az a baj,hogy bármivel is dörzsölöd az ágyad tetejét,igazából semmit sem ér,mert a pisi már rég lent van a matrac közepén ,alján,lefolyt oda,

-onnan kéne először eltávolítani,és csak akkor szünne meg a probléma

2014. jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Par ezer ftert ipari szendioxidos tisztitoval hazhoz jonnek. Neekem evek ota beszaradt verfoltot is kiszedtek.
2014. jún. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezen a vizes takarítógép segíthet.

Mivel a pisi már mindenhová beivódott, nem elég a felületet sikálni.

Vagy ágyat cseréltek és azon szigorúan gumilepedőt tartasz a lepedő alatt.

2014. jún. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem ha tudsz vegyel uj agyat.mert ez olyan lehet mint a kutyapisi a metlakin...semmivel sem lehet a szagot eltuntetni.az uj agyra pedig tegyel matracvedot v gumilepedot amig szukseges.
2014. jún. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél újat, az újra meg vigyázz jobban gumilepedővel. Ezt semmivel sem fogod tudni házilag kitakarítani. Ha meg szakembert hívsz, az sokba fog kerülni, nem ér annyit ez a rossz ágy, ami gondolom, van vagy 30 éves, tele porral, atkákkal. Durva, h egy kétévesnek ilyenen kell aludnia, ami ráadásul most még pisis is.
2014. jún. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is rögtön a bérelhető tisztítógépre gondoltam, illetve valami jobb hatásfokú gőzölős tisztítóra.

Valamit tud segíteni.


...sajnos azonban nem teljesen, illetve úgyis lesznek még balesetek.

Lehetséges, hogy célszerű lenne beruházni egy levehető, mostható huzatos, gumilepedővel is védhető kiságyra- ami évekig jó szolgálatot fog még tenni. (pl. 06 cm hosszú kisiskolás korig jó).


Nincs erre sajnos csodaszer, a szivacsába, kárpitjába beleissza magát a szag és a pisi, ami nem túl higiénikus...

2014. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is nagyon érdekel.Pont most akartam kiírni én is.Borzalmas a szag a szobába az ágyból áradó pisi szagtól.És nem tudom mit csináljak vele. :(
2014. júl. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!