Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Miért pisil be a gatyába, ha...

Miért pisil be a gatyába, ha már használja a bilit?

Figyelt kérdés
Kisfiam szeptemberben lesz 3 éves és ezzel egyidőben menne is oviba.Már stabilan használja a bilit ,pisiléshez,kakiláshoz,de csak ha meztelen.Ha rajta van akár egy kisgatya akkor azt hiszi az pelenka és belecsinál.Próbáltam ráadni kisgatyát és sűrűn kérdezgettem,hogy kell-e a bili,de a végén mégis baleset történik.Érdekes,mert reggel magától leveszi a pelenkát és megy a bilire.Hogyan szoktathatnám le a gatyába csinálásról?
2014. júl. 18. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig mondd el neki, ahogy rákerül az alsónadrág, hogy ez nem pelenka, nem szabad bele pisilni/kakilni.


Nem nevezném azt stabil bili használatnak, ha csak meztelenül ül rá. Úgy tűnik, a kisfiad nem érett még meg a szobatisztaságra. Mióta nincs rajta napközben pelus?

2014. júl. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát úgy kb egy hónapja.De ha csak felső ruha van rajta mindíg bilizik. De sajnos már mondtam neki,hogy az alsógatyába vagy nadrágba nem szabad és,hogy szóljon ha pisilni kell,de eddig hiába.
2014. júl. 19. 00:50
 3/3 anonim ***** válasza:

1.vagyok.


Hol a bili? Mi elöl hagytuk, így szólnia sem kellett, odament és elintézte. Nem tudod elöl hagyni?

2014. júl. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!