Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biogaia-t használja valaki a...

Biogaia-t használja valaki a babájánál? Bevált? Mennyibe kerül és hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 14. 09:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Normaflore is ugyanazt tudja, csak egy tubus helyett felet adok (másik felét megiszom én, hogy ne menjen kárba).
2014. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekünk a Colief cseppek jobban beváltak. A Biogaia csak bélflóra javító, a Colief-ben laktáz van, ami segít megemészteni a laktózt, így kevésbé fáj a pocak.
2014. júl. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lactase Comfort olcsobb mint a Colief
2014. júl. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát mi adtuk neki, nem segített, de más sem, csak az idő.
2014. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Patikába lehet kapni, olyan 3700 Ft körül van és 3 hétre elég. Kb. 6 nap volt mire hatott. Sokkal jobb lett a helyzet mióta adjuk neki. Nem mondom, hogy egyáltalán nem fáj a hasa, de sokkal ritkábban. Mi lassan már betöltjük a 3 hónapot alig várom, mert azt mondják, hogy az estek nagy részében hirtelen elmúlik. Kitartást nektek is.
2014. júl. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
2-es a biogaia-ban is laktáz van. Szerintem az egyetlen különbség köztük az ára, mert a colief nagyon drága.
2014. júl. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mi használtuk,nekünk bevált. Gyógyszertárban vettük,3700-3800 Ft volt,már nem emlékszem. Nem azonnal hat,hanem kb egy hét múlva,viszont a hatása tartós,nem csak elmulasztja az éppen aktuális hasfájást,hanem megerősíti a bélflórát,utána nem is volt gondunk a hasfájással.
2014. júl. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tapasztalatokat! :) 1,5 hónapos a kisfiam és a szívem szakad meg érte. A doki annyit mondott csak, hogy türelem, majd elmúlik . Na köszi. Bármit megvennék már, ha tudom hogy segíthetek neki vele.
2014. júl. 14. 11:58
 9/16 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Nekem még annyit mondott a dokim, hogy tartsam be a 3 óránkénti etetést, mert ha sűrűn etetem akkor megterhelem a kis belecskéit. Ez is sokat segített.

2014. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nállunk nagyon bevált a Biogaia!

Kb 4-5 nap múlva hatott!És a hasfájás mellett még nagyon jó volt a bukására meg szorulására is!

ja és kb 2 dobozzal kellett elhasználnunk utánna helyre is állt a kis pocija!

2014. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!