Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mi lehet a gond? És mi lehet...

Mi lehet a gond? És mi lehet a megoldás erre?

Figyelt kérdés

7 éves kisfiú egészen kicsi korától kakilási problémákkal küzd. Régen volt, amikor inkább bent tartotta a kakit vagy 1 hétig, úgy kellett hashajtót adni neki, de akkor sem ült a bilire/wc-re. Most már magától elmegy wc-re, de mindig-mindig már akkor amikor már piszkos a gatyája és aztán a vécén csak nagyon picit tud kigyűrni magából ha egyáltalán sikerül.. Ma reggel is elment vécére, de már picit későn. De én azért megdicsértem stb. De sikerült is vmennyit kinyomnia. Most meg kb. 2 órával később éreztem a szagot körülötte, elküldtem vécére és csupa kakis a gatyája és most hiába ül a vécén nem jön semmi.

Már ezer éves probléma, de már nagy fiú, idén megy iskolába és nagyon jó lenne megoldani, mert gázban lesz.. még anno pszichológusnak sem sikerült fényt deríteni mit lehetne tenni. Kérdezgetem, de lapít, nem válaszol pedig amúgy nagy dumás. Nem értem.. nem az én gyerkőcöm csak nálam nyaral pár hetet, ez gyakorlatilag az első nap belőle és gondolom neki se az az álma, hogy egész nap a budin trónoljon a sok játék helyett.. Mit csináljak? mit mondjak neki? Avagy mit NE mondjak neki? Igyekszem nyugodt lenni, beszélni a lelkére. Én vagyok a bizalmasa egyébként, de még nekem sem nyílik meg e téren. lehet ő sem tudja mi a baj?


2014. júl. 21. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hello -hät en nem vok doki de szerintem itt valami szegyen erzet van a hätterben...

Szembesülnie kell hogy a Kaki egy termeszetes folyamat es mindenkinek van!!!

NEM TUDOM A SZÜLLÖK MENNYIRE KEZELIK A SAJÄT WC SZOKÄSAIKAT TABU KENT DE EZEN KELLENE EL INDULNI:AZAZ A GYEREK ELÖTT NYUGIBA NYITOTT AJTONÄL PISILI KAKILNI-HOGY SZEMBESÜLJÖN VELE HOGY EZ EGY TERMESZETES DOLOG.

Ha te vagy a bizalmasa ez alatt a ket het alatt te is meg probälhatod.Nem kell komment hozzä csak egyszerüen mintha mindeg is igy csinältad volna.Pont mikor ott van gyorsan be szaladtsz pisilni...tronolni :)Figyeld a reakciot ha elszegyeli magät es el akar menni onnan szolj utana hogy hozzon mär legyen szives neked oda valamie egy könyvet ujsägot...stb.Probäld ki nem veszitesz semmit.

Kiväncsi vagyok milyen reakcio ja lessz?

egy het utän mär kell vmi vältozäsnak lennie.Irj ha ki probältad.

2014. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne probälj a lelkere beszelni,kezeld termeszetesen,viccesen,-sött nem is kell rola beszelni az Överöl!!! Te viszont ha kell ha nem,napponta többször is menj(es hagyd nyitva az ajtot )szolj neki hogy ha keress a wc-vagy tronolsz ),ha ker vmit ott vagy...stb!
2014. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hello! Mi ujsäg ? van v.mi vältozäs?
2014. júl. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!