Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Szobatisztanak mondhato mar?

Szobatisztanak mondhato mar?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5eves es ket hete levettem rola a pelust hogy lesz ami lesz, kiprobalom mennyire mukodik, nos ez alatt a ket het alatt, talan ketszer pisilt be, azt is az elso napokban, mindig szol ha kell mennie, de ha megyunk valahova akkor azert ra adom a pelust, de nem pisil bele csak ha mar haza ertunk, mashol annyira meg nem akar. Ejjel is van rajta pelust, van is benne pisi reggelre. Szerintetek igy jo iranyba haladunk a nappali szobatisztasaghoz? Es az ejjelit mikor erdemes levenni? Koszonom a valaszokat
2014. júl. 25. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, nappalra már szobatiszta.

Annyit tudni kell, hogy ezen ne is lepődj meg, hogy az elején majd idegen helyen nem akar pisilni és inkább megvárja, míg hazaértek. Ezt a fiam is csinálta, aztán amikor már több ideje szobatiszta volt, akkor szépen kialakult és idegen helyen is mert már.

Éjszaka pedig akkor lehet vagy érdemes majd a pelenkát elhagyni, ha több nap egymás után úgy ébred, hogy száraz a pelenka. Addig, amíg végig alussza az éjszakát és nem ébred fel és reggelre pisis a pelus, addig még arra nem érett meg.

De nappalra már igen.:)

2014. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom,hogy irtal :) akkor az ejjelivel meg varnunk kell,de nem is banom,majd eljon annak is az ideje.
2014. júl. 25. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 20 hónaposan lett szobatiszta. Én amikor levettem róla a pelust, már akkor sem adtam rá, amikor mentünk valahova. Inkább váltó ruhát vittem magammal. Igaz, őt nem zavarta, hogy idegen helyen kell pisilni.
2014. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!