Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves gyerekek, ha reggel...

Két éves gyerekek, ha reggel 8-ig alszanak akkor egy átlagos nap mikor alszanak nappal és mennyit? Van aki ekkora gyerek mellé még lefekszik?

Figyelt kérdés

2013. máj. 12. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Az én kislányom ha hétvégén 8-ig alszik,akkor 13 óra felé fektetem le ebéd után,alszik kb 2,5 órát ,este pedig kb 10 óra felé alszik el ilyenkor .

Ha bölcsibe megy hétköznap akkor 7 felé kel,fél 1 felé teszik le délben és este pedig fél tizkor már álmos .

Csak addog fekszem le mellé amíg elalszik,kb 10 perc maximum ,nagyon kiegyensúlyozott ,jól alvó kislány .


A bátyusával sokkal nehezebb volt és még most is nhéz 7 évesen ,mert figyelemzavaros hiperaktivitással küzd őt eleltatni a mai napig kínkeserves .

2013. máj. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha 8-ig alszik a lányom, ugyanaz a helyzet, mint ha 6-ig alszik, estig ébren van. Legalábbis itthon.

A bölcsiben hajtja a csordaszellem, vagy nem tudom, de ott elalszik ebéd után, bár általában csak 1 órát alszik. Igy este 8 körül fekszik, legkésőbb fél 9-kor alszik is.

Hétvégén nem alszik ugye ebéd után, olyankor este max fél 8-kor alszik.

2013. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2 éves, 8 körül szokott kelni. Délután (ebéd után) fél 1-1 körül lefektetem, kb. 2 órát szokott aludni. Este 8 kor fürdés, mese olvasás. Fél 9 körül már alszik is.
2013. máj. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
enyém még csak 20 hónapos, de reggel fél 8 körül kel, és kb 1 órakor viszem aludni, ha 1,5 órát alszik az már nagyon nagy szám, este kb 9 re alszik el.
2013. máj. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én két éves kisfiam 8kor kel, 1korul megy aludni, alszik másfél-két órát. Este 8-fél 9 közt fürdés aztán alvás.

Én lefekszem mellé, míg elalszik, mert szeret úgy elaludni, hogy közben hozzám bújik. És az olyan jó :)

2013. máj. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem januárban múltak 2 évesek a gyerekeim. A bölcsi miatt reggel 1/4 8-kor kelnek hátköznap. Este 1/2 8-kor mennek aludni, de mindig alszanak be egyből, szoktak még egy kicsit "beszélgetni" egymással, miután mi kimentünk a szobából. Kb. 1,5-2-2,5 órát alszanak a bölcsiben, max. 3-kor kelnek. Hétvégén itthon később kelnek, akár 9 után is, és du. 1/2 2 vagy 2 és 4 között alszanak. Nem bírják ki délutáni alvás nélkül.

Nem fekszem melléjük, ha leteszem őket aludni, kijövök a szobából (mese, búcsúzás, simi, lámpaoltás után)

2013. máj. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 2 éves ikreim,

8:00 kelnek,

12:30 ebéd, azután alszanak 14:00ig, (sajnos keltenem kell Őket, mert ha nem, akkor éjfélkor sem aludnának el este!) :( és este 21:30-22:00 körül alszanak el!!! (hiperaktívak mind a ketten!)

Mindig bent vagyok Velük, ameddig el nem alszanak, mert ez megnyugtatja Őket! :)

2013. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ahhoz ...hogy jol fejlodjenek...fontos a delutani alvas is....ha 8-or kell egy es ketto kozott meg van az 5-6 ora .. mozgasa...es elfarad... mar jo letenni aludni...nagyon fontos u.abban az oraban...enni aludni...ugy szamold felebred 7-or... az otodi-hatodik oraba mar faradt...szoval itt12- es egy kozott mar megvan az ebed... es legkesobb fel egy kor jo lefektetni...kicsit besotetitesz..lehet egy rovid mese...ha nem akarsz melle fekudni nem kell de lehet jo neki ha csak lat hogy ott ulsz a szobaba ...de nem szabad beszelgetni...elso alkalommal csak annyit..alszol...ha felkellne visszafekteted szepen...szotlanul...leulsz utana a szonyegre ha kell 10-szer meg kell tenni de max egy ket nap utan mar elalszik...5- 10 perc alatt...

u.i...van aki az 5 evessel is lefekszik...nincs abba semmi rossz ha van ideje...Anyu is pihen de ha raszokik...mindeg ugy akarja

2013. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
a gyerekek...maguktol nem fognak lefekudni...a szulo feladata...hogy megtanitsa...a pontos rezsimre...mindenre...
2013. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2013. máj. 31. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!