Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Nem értem a lányom. Valaki...

Nem értem a lányom. Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2 éves múlt a lányzóm, most szept.től oviba fog járni. Minden nagyon szuper, csak egy dolog problémás: ha nincs rajta bugyi, nadrág, szoknya, akkor magától elmegy wcre, már nem is szól. Viszont ha már egy bugyi van rajta, bepisil... Utánna jön szól, hogy bebisilt, stb. Nagyon sokszor megmutattam neki, mit hogyan kell csinálni, mindig szépen, türelmesen. Mindig mondja, oké anya, tudom... De mégis ez a vége. De ha sétálni megyünk (egy pár hete pelus nélkül) ott sincs akkor semmi gond, kibirja a hosszabb utakat is. Dèlutáni alváshoz sem mindig hagyja magára adni a pelust, és nagyon ritkán csurran be, viszont az estéket még pelussal alusszuk végig, de olykor előfordul, hogy ėjfél körül felkelt, hogy anya, pisi... Ilyenkor visszatartja (száraz a pelus) kimegyünk wcre, majd vissza aludni... Tehát nem tudom, hogy mit tehetnék? Valakinek van esetleg valami tippje? (A kérdezgetés nem válik be, mert azt mondja nem kell wcre mennie, és mégis bepisil nemsokra rá...) tehát, kissé tanácstalan vagyok...

2014. aug. 25. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Igazából nem tudom, mi lenne a megoldás. Talán mesefigurás bugyit adnék rá, és azt mondanám, nehogy lepisild, mert szomorú lesz. Jobb ötletem nincs.
2014. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt. Csak akkor szólt ha teljesen pucér volt a popó. Ez kb 2 hétig ment így, aztán megszokta hogy ha pisi akkor bili vagy wc. Utána próbálgattuk a bugyit és végül abban is szólt. Csak akkor melegebb volt így maradhatott pucér a popó.
2014. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez azért van ( szerintem )mert hol van rajta pelenka hol nincs. Vedd le róla a pelenkát végleg !!! 1-2 baleset lesz es kész . A nappali bepisilés meg azért van néha mert belemerül a jatekba (valamibe ) es meg feledkezik róla ... ez természetes , par alkalom es meg szűnik ez is . Ha el kezdted a szobatisztaságot akkor nincs vissza fele menet , nincs pelenka SOHA !!!
2014. aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bugyi , a nadrág is a pelenka erzest biztosítja a gyereknek , néha bele engedi es nem történik semmi baj , máskor meg át ázik , nem tudja meg különböztetni a szitut , csak össze zavarja es csalódások érik , ezért nem szabad pelenkát adni rá ha mar részben szobatiszta .Par alkalom után (1 -2 hét ) es 100 % -os szoba es agy tiszta lesz !
2014. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!