Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kilányom 8 hónapja szobatiszta...

Kilányom 8 hónapja szobatiszta és ágytiszta. Most 3 éves lesz. Ma 2 x egymás utánn bepisilt. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Mással is történt már ilyen?

Annyira játszott?vagy beteg lesz?

Válaszokat nagyon köszönöm....



2013. jan. 27. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vettél észre nála valami szokatlant?vagy esetleg nem történt valaqmi a családban ami eltér az ő megszokott mindennapjaiban?
2013. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod.

Azóta sem pisil be se éjjel se nappal...

Gondolom az volt hogy azt szerette volna hogy vele foglalkozzak....igy hivta fel a figyelmet magára...

De sajna valamikor a házi munkát is meg kellett csinálnom...a férjem meg mindig dolgozoiik....

2013. jan. 30. 08:33
 3/4 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok.Ezt én úgy oldom meg,hogy bevonom a házimunkába.Pl.:a saját szennyeseit berakja a gépbe,én becsukom a gép ajtaját és bedugom áram alá,mivel mindig ugyanazt a programot használjuk ezért ő csak megnyomja astart gombot meg az extra öblítést és már megy is a program.tudja ha a végén sípol a gép akkor kikapcsolja kinyitja és miután odaadtam neki a lavort kiszedi a ruhákat és betolja a szobába és adogadtja nekem.ha söprögetek akkor rohan a kissöprűjéért és ő is söpröget.A főzésbe-sütésbe is be lehet már vonni egy ilyen korú gyereket.Egyedül a felmosást és a mosogatást csinálom egyedül meg a fürdőt.Vond be a munkába így dolgozol is és együtt is vagytok.Az én kisfiam mindig magátol jön oda soha nem hívom és sír ha azt mondom neki hogy most nem kell a segítsége.Hidd el élvezni fogja.Jó munkát együtt!
2013. jan. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod hidd el mindenbe segit..)) kivéve persze amibe nem lehet nem sokat kellett volna egyedül játszania..))És mindig mentem be hozzá most ilyen anyás korszaka van megint..))
2013. jan. 30. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!