Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Visszaesés, de miért?

Visszaesés, de miért?

Figyelt kérdés
27 hónapos kislányom augusztus óta szobatiszta.Már éjjelre sem kapott pelust.Ám két napja ismét bepisil éjszaka.Vajon mi lehet az oka?Felfázhatott?Adjak rá éjjelre ismét pelust?
2014. okt. 20. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Felfázás az esélyes, ugye az ingert nem biztos, hogy érzi. Ilyen korban egyébként is gyakori a visszaesés, éjszaka akár álmodhatja is a wc használatot, hogy éppen pisil.

Én nem adnék rá pelust, ha egyszer levetted, inkább gumis lepedő csere+ruha csere, mint újra pelus, mert újra hozzászokik. Én tapasztalatból írom és nem kioktatásképpen, félre ne érts, csak jártam ebben az utcában a lányommal, és a lehető legrosszabb azt volt, hogy visszaadtam rá a pelust.

2014. okt. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne adj rá újra pelust. Gumis lepedő és átöltöztetés.
2014. okt. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :) Akkor nem adok rá ismét pelust.Pedig mindig ügyelek,hogy ne üljön hidegre,mégis lehet felfázott?!
2014. okt. 20. 13:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, becsapós az idő, egy vékony talpú cipő a lábán, ugye ez lányoknál gyorsan felfázáshoz vezethet! Ne aggódj, lehet, ilyen lesz még pár napig, de kitartás! :)
2014. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!