Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Aki használ pelenkázó nadrágot...

Aki használ pelenkázó nadrágot, az elárulná nekem hogy hogyan küszöbölhető ki az, hogy megkeményedjen a gumi? Nekem ez történik.

Figyelt kérdés

sajnos estére kell, és senki nem tudja miért, ne is fárasszatok ezzel a részével, mert a létező minden vizsgálaton túl vagyok már. -pszichiátriain is- z a bajom, hogy amikor elkezdem használni, még jó, de utána 2 hát és ilyen kemény, durva lesz rajta a gumi, és sehogy nem jön rendbe.... pedig már ki is főztem...


15f


2014. nov. 30. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra az anyagra gondolsz, ami nem engedi ki a pisit, tehát vízhatlan? Esetleg tudok neked ajánlani anyukát, aki ilyeneket varr, jó minőségben. Bár kifőzi nem kellene.
2014. dec. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Használj műanyag megkötős pelenkavédőt, azt csak meleg vizes szivaccsal szabad átmosni és nem keményedik meg.
2014. dec. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!