Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek így terhes, ha bennem...

Lehetek így terhes, ha bennem maradt a gumi?

Figyelt kérdés
Szóval a barátomról lecsúszott a gumi, bennem maradt, kiszedtem. Szerencsére időben vettük észre és a párom akkor még nem ment el.. Így akkor ugye nem lehetek terhes?
2014. nov. 9. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a biztonság kedvéért vennék egy esemény utánit.
2014. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
támogatom az elsőt...én úgy estem teherbe anno 16évesen h bennem maradt a gumi,igaz el is ment a párom,de fogalmunk sem volt,hogy ilyenkor mi a szitu.Mert akkor én buta fejjel azt gondoltam,ha úgy ment el,hogy a gumi már lecsúszott akkor maga a gumi gátként funkcionált,és nincs para,ha pedig a gumiba ment el és utána csúszott le akkor meg benne maradt a gumiba.Hát mindkét elmélet rossz volt mint kiderült,mert terhes lettem.Ráadásként nem értettem ehez a témához,és csináltam tesztet 3 nap után(Gabriel),mert rá volt írva,hogy már 3 napos terhességet is kimutat(ja csak én nem tudtam h beágyazódás után..) és megnyugodtam...egészen a mensi kimaradásáig....Aztán következett egy szörnyű abortusz...úgyhogy biztos ami tuti inkább vegyél egy esemény utánit,soha nem lehet tudni!!!!
2014. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem lennék nyugodt, kevés az esélye, de nem nulla.
2014. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!