Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Érdemes e próbálkoznom?

Érdemes e próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Kislányom másfél éves és már szól ha kaka van ,szépen bilibe is megy neki.Tudom h elvileg kicsi a szobatisztasághoz ,de ha hajlik felé mért is ne alapon kipróbáltam h mivan ha nemadok rá pelust?! És észrevettem h pisinek csak az eleje csurran be és szól h "hoppá" és visszatartja ,megyünk bilire és szépen befejezi ott. Kérdésem az lenne h érdemes így tovább próbálkoznom? Ha nem adnék rá nappal továbbra sem pelust,elöbb utobb szolna a pár csepp elött is?Tapasztalatokra lennék kiváncsi másnál ez h müködött,még ha idősebb is volt gyerek.
2014. dec. 4. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy a kislányod érett a szobatisztaságra. Aki nem érett rá, az nem tudja irányítani a lenti izmokat, szóval nem tudja visszatartani a vizeletét. Ha ezt ő megteszi, ráadásul úgy, hogy egy pár csepp már belement (akkor nehezebb elzárni), akkor bizonyos, hogy irányítani tudja a lenti izmait. Mostmár csak azt kell megtanulnia, hogy milyen az az érzés ami jelzi, hogy jön a pisi...
2014. dec. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Újra én vagyok. Az én kisfiam 2 éves kora után volt képes erre, de a kislányom másfél évesen szobatiszta lett. Olyan volt, hogy még be-be cseppentette, mert már akkor szólt, amikor nagyon kellett neki, de pelusa már azóta nincs. Szóval van saját tapasztalatom is.
2014. dec. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :-) Akkor most hogyan tovább? Ne adjak rá akkor pelust továbbra sem?És elöbb utobb szólni fog időben is? Mert igy h tél van nehéz,mert a pár cseppért is átkell öltöztetnem.De nemszeretném megvárni nyarat hamár ilyen jól haladunk.
2014. dec. 4. 08:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor kénytelen vagy pár napig bugyit, gatyát többször cserélni. De ha egyszer elkezdtétek, akkor meg ne állj.
2014. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor próbálkozunk szorgalmasan tovább :)
2014. dec. 4. 12:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is tok jol alltok! Gondolj bele, eddig pelusba ment, nem kellet gondolkoznia, hogy mi van, ha pisilni kell. Szerintem ge ezert felejti el, es ezert csurran be az eleje! De nagyon, nagyon ugyes a lanyod!!!
2014. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!