Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 14 hónaposan másnak is hisztiz...

Lili76 kérdése:

14 hónaposan másnak is hisztizik a gyereke pelenkacserénél? Hanyatt?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,hisztizik,kapálodzik,sereg-forog.de pelenka cserekor olyat adok a kezébe amit máskor nem.pl. a mobilom vagy egy fényképet igy gyorsan tisztába birom rakni. :)

2015. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy ahogy az első írta. Valamit adok a kezébe és az leköti. De volt már hogy elszaladt. :)
2015. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Telefont a kézbe... Oh, így már értem azt a sok "Elnézést, csak benyomta a kisbabám!" szöveget, amit magyarázatként kapunk az anyukáktól, miért is hívogatják a pulyáik a segélyhívót.
2015. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyerekem hisztizett ebben a korban a pelenkacserénél. Azt gondolták, hogy amelyik gyerek már tud menni, nem fog csak úgy hanyatt lefeküdni egy pelenkacsere miatt...
2015. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, tipikusan ebben a korban eszméletlen hisztiket tudott levágni peluscsere miatt. De nem mentem bele a "futásközben bepelenkázlak" játékba.

Most 2 éves, nyugiban ki tudjuk cserélni már egy jó ideje, időnként hisztizik, de inkább csak előtte, hogy "nem akarja kicserélni". Viszont ha már elkezdtük, soha nem forgolódik, vagy szalad el.

2015. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Arobi ***** válasza:

Gyakorlatiasak vagytok Anyukák,ez jó. De én azt vettem észre a kislányomnál,hogy fejlett a szemérem érzése. Ki szereti széttett lábbal kitárulkozva mutogatni magát,még ha az az Anyuka is ? Sokszor kifejezetten lerítt róla,máskor megadóan tűrte,de aki lát,ekkor is észreveszi rajta. Voltunk kirándulni kislányom,én,és egy baráti házaspár két kisfiúval. Útközben tisztába kellett tenni,a Vali segiteni akart nekem,és akarta is mert úgy tetszett neki a kislány. Erre a kicsi megszólalt:"Nem ! Apa ! Apa ! De a Vali már lekapta róla a pelust,és ő olyan kis piros elveszett lett... Szegénykém ! Többet nem hagytam,hogy más nyúljon hozzá,ha igy el voltunk az Anyja nélkül valahol.


Sziasztok kedves Anyukák, Rb/Robi

2015. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Furcsa nekem, hogy a gyerek hisztizik. Az unokám örül, mert szerintem tudja, hogy sokkal kellemesebb lesz utána, pedig nagyon mozgékony. Vigyorog és dumál, mármint hangokat ad, mert beszélni nem tud még, 15 hónapos. Aztán folytatja a véget nem érő rohangálást.
2015. febr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ngabisz válasza:
Az én kisfiam 16 hónapos, de már egy ideje nem tetszik neki a pelenkázás, de ahogy más írta ilyenkor adok valamit, ami leköti, persze ez nem mindig sikerül, néha olyan hiszti van hogy lesek hogy a fiúk is tudnak ilyet. Szerintem ilyenkor azzal van a bajuk, hogy nem az van, és nem arra mehetnek, amerre ők akarnak, ez akkor szokott kezdődni amikor elkezdődik a járás. Semmi komoly, majd megszokja, én legalábbis így vagyok vele.
2015. febr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor már állni tud,akkor állva lehet tisztába tenni.Meg kell kérni,hogy segítsen,tartsa,fogja oldalt,ügyeskedjen,és akkor arra figyel.
2015. febr. 19. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!