Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Mennyi idősen lett gyermeked...

Mennyi idősen lett gyermeked szobatiszta? és ágy tiszta?

Figyelt kérdés
Fiú vagy lány?
2015. márc. 3. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A lányom ,és a fiam is 2 évesen.Ágytiszták teljes biztonsággal viszont csak 2,5 évesen.
2015. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fiú-lány,mindkettő 2 hónappal a 3. szülinapjuk előtt. Egyszerre ágy és szobatiszta. Bár a pelusban reggelre már régóta nem volt semmi,d e előtte nem mertem levenni.
2015. márc. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

a lányom egy hónappal a 3. szülinapja előtt, mondhatni egyik napról a másikra szoba és azonnal ágytiszta is. egyetlenegyszer sem volt balesete, pedig előtt még csak ráülni sem volt hajlandó a bilire/wc-re...

a fiammal próbálkoztunk 2,5 évesen, nem találtam rá érettnek, hanyagoltam a témát pár hónapig, aztán fokozatosan próbálkoztunk újra. Kb két hónap alatt jutott el a szobatisztaságig és még legalább egy hónap kellett az ágytisztaságig, nagyjából 3 évesen.

2015. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
20honaposan lett szobatiszta. Egy honapja volt 2 eves. A napkozbeni wc meg van oldva. Se itthon nincs baleset se a bolcsiben. Agytisztanak meg nem az. Napkozbeni alvasnal is van pelus de azt egyre gyakrabban veszem le rola szarazon. De inkabb adom ra. Ejszaka meg termeszetesen boven kell a pelus. De van h hajnalban szol h pisilnie kell, akkor is van mar a pelusban hamarabbrol de kimegy pisil es van h nem hagyja vissza tenni a pelust, es utana meg egyszer sem volt baleset belole. Szerencsem van vele nagyon ugyes. Amugy kislany. :-)
2015. márc. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is egyszerre lett mindkettő 3 hónappal a 3. születésnapja előtt. Az első hónapban egy éjszakai bepisilés volt, azóta semmi. Ő sem volt hajlandó bilizni előtte.
2015. márc. 4. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szobatiszta 2,5 évesen, ágytiszta 3,5 évesen, akkortól nem volt baleset sem.
2015. márc. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

6. vagyok.


Az lemaradt, higy lány.

2015. márc. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

1. Lány: 2 év / 2 év 2 hónap

2. Lány: 2 év két hósan még semmi.


Nem egyformák :)

2015. márc. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

1.(fiú): Megbízhatóan szobatiszta 3 évesen lett, az éjjeli pelust 3 év 4 hónaposan levettük, de még 4 évesen is elő-előfordult nagy ritkán, hogy bepisilt. Most lesz 5, kb. fél éve nem pisil be éjjel egyáltalán.

2.(lány) 2,5 évesen kezdett magától "szobatisztulni", egy hónap múlva, tehát 2 év 7 hónaposan hagytuk el végleg a pelust nappalra, éjjelre pedig 2 év 8 hónaposan. Éjjeli baleset azóta sem volt (most tölti a 3-mat), nappal nagyon-nagyon ritkán, mondjuk havonta egyszer.

2015. márc. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Fiu, 3 ev egy honaposan, ugy, h sosem hasznalt bilit. Agytiszta pedig ket nappal kesobb, o kerte, sosem volt baleset.

Szerencsenk volt, mert felvettek pelusosan is az oviba, mert serult gyerekek is vannak naluk, igy latta, h a tobbiek mind wc-re jarnak, es nagyon tetszett neki a miniwc.

2015. márc. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!