Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Levegyem róla éjszakára a pelust?

Levegyem róla éjszakára a pelust?

Figyelt kérdés
3 éves , féléve nappalra megbízhatóan szoba tiszta , csak a délutáni és az esti alváshoz adtam rá pelust. A délutáni gyakran üres volt már , ritkán volt benne pisi, az éjszakai pelus mindig tele volt eddig.
2015. jún. 24. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor vettem le,amikor már egy hete reggelre száraz pelusokat produkált.
2015. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is csak akkor vettem le a pelust ha szarazon ebredt legalabb egy hetig. Eloszor a delutanit hagyta el, es ra 1-2 honapra az ejszakait. Es meg igy is hetente, kethetnte egyszer becsuszik ejszaka baleset. Nappali alvasnal mar egyszer sem. Szerintem addig ne vedd le rola amig nem szarazon veszed le. Ejszaka szoktam kerdezni tole egyszer olyan 1-2 kozott h kell-e pisilnie, olyankor pisil a bilibe es alszik tvabb. Olyankor soha nincs balesete, van h magatol szol amikor pisilnie kell.
2015. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En levettem a kisfiamrol, mert tudtam, hogy nem ejszaka pisil be hanem rogton reggel. Lusta volt szolni, es tudta, hogy a pelusba lehet pisilni, es soha nem tudtam olyan gyors lenni, hogy levegyem rola. Utana levettem es azota szol reggel rogton, eddig meg nem volt baleset. Probald kiderieni mikor pisil, hatha o is reggel.
2015. jún. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Én is akkor vettem le a pelust, amikor már napok óta száraz volt reggelre. Szerintem a te gyerkőcöd még nem érett az éjszakai peluslevételre. És hidd el, hogy annak nincs értelme, hogy leveszed, aztán meg éjjel háromszor cserélsz ruhát, meg ágyneműt.
2015. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tele van reggelre a pelus, akkor nincs értelme levenni. Vedd le róla a délutáni alváshoz, az rövidebb idő, és azt írod az már száraz marad.
2015. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!