Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Gyermekszűkítős wc ülőkét...

Gyermekszűkítős wc ülőkét keresünk, hol érdemes venni?

Figyelt kérdés
Az ilyen vékony, műanyag ülőkék nálunk rendszeresen eltörnek (szűkítő nélkül volt ilyenünk régen), nem szeretnénk gyakran cserélgetni. Ismertek masszív, megbízható, kényelmes ülőkét, gyerekszűkítővel kombinálva?
2015. júl. 4. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ez vált be, kényelmes,nem csúszik el, a pisi elől nem folyik ki. Van két oldalt szivacsos is a nagyszülőknél, de az nem vált be, mert elől nem magas középen az ülőke, a pisi könnyen kispriccel, ha nem szorítja össze a gyerek a lábát. A szivacs is kemény, pedig azt gondolnánk, amiatt kényelmes, de nem, és nehezen is tisztítható.

2015. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyent használ a fiam is, mi a Lidl-ben vettük, de most volt (van) az Aldiban is ilyen.
2015. júl. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a részletes tanácsot, nincs tapasztalatunk még, ez lesz az első ilyen :) nem gondoltam, hogy a szivacsos kényelmetlen, tényleg azt sugallja, hogy jó.


Az ilyen kombinált ülőkéről mi a véleményetek? Nem jobb, mint a sima feltét?

[link]


Illetve a lépcső mennyire fontos? Nem önállóbb akkor a gyerek, ha fel tud ülni egyedül? Ilyesmire gondolok:


[link] #safe=off&tbm=isch&q=gyermek+wc+%C3%BCl%C5%91ke+fell%C3%A9p%C5%91vel&imgrc=_

2015. júl. 4. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:
A fedeles fajtát épp használtuk egy gyógyfürdőben a gyerekmedence mellett volt, praktikus, mert felnőttek és gyerekek is használhatják. Nem tudom, milyen árban van, a szűkített rész jó volt méretben, nem folyt mellé a pisi. A lépcső is hasznos, mert nem kell emelgetni a gyereket és ha önálló, akkor teljesen magának elintézi a dolgokat, odateszi a lépcsőt és ráteszi a szűkítőt. Én két szempontot néznék, hogy a szűkítő ne legyen túl kicsi, nálunk a szivacsosnál nem elég nagy, ezért úgy ül rajta a gyerek, mint valami trónon és ezért könnyen kijön a pisi, sőt még kakis is lehet az ülés. A másik az eleje, a kifröccsenésgátló meglegyen. Egyébként a pisi az ülés alatt oldalt is ki tud folyni, ha nem illeszkedik teljesen a wc-re. Amit írtam műanyagot nyugodtan merem ajánlani, bár nem kombi és nem lépcsős.
2015. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Boltban
2015. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!