Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ismét bepisil. Mi lehet az oka?

Ismét bepisil. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

A pisi már 100%-osan a bilibe ment.Alváshoz, sétához kellett csak pelus. Már 3 napja kakinál is szólt, bár még nem sikerült időben a bilire ülnie. WCre ülésről hallani se akar. Viszont tegnap 1x, ma 2x bepisilt, szerintem direkt.

Mi lehet a baj? Miért csinálja most ezt? Más is járt így? Mivel oldották meg ezt? December végén lesz 3 éves a fiam.


2015. szept. 23. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom miota gyakoroljatok a szobatisztasagot, de 2-4 het utan mindig van egy kis visszaeses. Lanyom is julius ota szobatiszta, de a 3. Het utan nala is volt par nap(bar inkabn kb 2 hetig 1-1 nap) mimor egyszer egyszer becsurgott neki, volt hogy ejszaka is. Ugy tunik mi tul vagyunk rajta, mar jo regen nem volt baleset. Szerintem semmi okod aggodalomra, el fog mulni, csak mindig mondd el neki, hogy semmi baj, de legkozelebb a bili varja a pisit, mert annak ott a helye! Esetleg probald osztonozni, pl matricaval, nalunk pl a tic tac valt be.
2015. szept. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha direkt csinálja, akkor megpróbálhatod lekenyerezni. Megmondod neki, hogyha a bilibe kerül a pisi, kaki kap valamit..egy cukorka vagy egy kis csoki, nálunk ez bevált. Azért utána is volt 1-1 baleset, de próbált odafigyelni.
2015. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!